Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі і студенти факультету соціології та управління завітали на масштабну учнівську конференцію до школи № 103

Викладачі і студенти факультету соціології та управління завітали на масштабну учнівську конференцію до школи № 103

Викладачі і студенти факультету соціології та управління завітали на масштабну учнівську конференцію до школи № 103
13.12.2018 12:56 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління співпраця зі школами учнівська конференція тренінги проектний менеджмент

Завдяки ґрунтовним презентаціям представників ФСУ, зокрема і його декана Максима Лепського, школярі ознайомились з усіма перспективними спеціальностями факультету, а також відвідали чимало цікавих професійних тренінгів. Скажімо, декан ФСУ, доктор філософських наук, професор Максим Лепський провів майстер-клас "Стратегування кар'єри". А професор кафедри соціальної філософії та управління, доктор філософських наук, доцент Володимир Глазунов розповів учням про "Проектний менеджмент". Завідувач кафедри політології, доктор політичних наук, професор Євген Цокур провів "Школу медіаграмотності". Своєю чергою, студентка 1 курсу магістратури спеціальності "Соціальна робота" Тетяна Куліченко підготувала "Тренінг спілкування".

До тогож, учителі також отримали нагоду навчитись чомусь корисному. Наприклад, професор кафедри соціальної філософії та управління, доктор філософських наук, доцент Ігор Капріцин підготував для них "Тренінг психологічного відновлення".

Варто відзначити, що традиційно над плануванням ефективних проектів і масштабним утіленням їх у життя займалася заступник декана факультету соціології та управління з профорієнтаційної роботи Ольга Широбокова. Звісно, їй у цій важливій ланці діяльності допомагали як викладачі, так і студенти: Єгор Гуков, Катерина Васюкова та інші.

 

Раїса Волошина, факультет соціології та управління

 

Схожі новини