Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молодь ЗНУ - переможці фіналу головної Запорізької Ліги КВК

Молодь ЗНУ - переможці фіналу головної Запорізької Ліги КВК

Молодь ЗНУ - переможці фіналу головної Запорізької Ліги КВК
13.12.2018 10:16 Все Головні новини Відкрита Запорізька головна ліга КВК управління молоді фізичної культури й спорту ЕПК міськрада

Нещодавно в Обласному центрі молоді відбулася фінальна гра Відкритої Запорізької головної ліги КВК. У ній взяли участь чотири команди: це відома збірна Економіко-правничого коледжу «Нет парня», зокрема зі студенткою ЗНУ Наталею Ольховською, інтелектуальна «Оторва» (студент ЗНУ Антон Назаренко), «Летучие ежи» (товариство «Запоріжкокс»). Ще були «Разбойники», але вони не змогли взяти участь у грі. Змагання проходили в конкурсах класичний біатлон (текстові жарти), музичне домашнє завдання, капітанський конкурс, привітання тощо.

У результаті за перемогу у фінальній грі Відкритої Запорізької головної ліги КВК команда «Оторва» отримала кубок та грошовий приз. Варто відзначити, що організаторами проекту стало управління молоді, фізичної культури й спорту Запорізької обласної державної адміністрації, а також управління із питань по роботі з молоддю та сім’єю Департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради, а також творче об’єднання «Transit label».

 

Схожі новини