Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК провели майстер-клас щодо вибору юридичної спеціальності

В ЕПК провели майстер-клас щодо вибору юридичної спеціальності

В ЕПК провели майстер-клас щодо вибору юридичної спеціальності
13.12.2018 16:20 Все Головні новини Факультети Юридичний Економіко-правничий коледж профорієнтація студентів зустріч із роботодавцем

Дванадцятого грудня для студентів 1 курсу спеціальності «право» Економіко-правничого коледжу ЗНУ відбувся майстер-клас від провідного юриста та керівника юридичної фірми Івана Черкашина. На початку зустрічі викладач коледжу Дар'я Омельченко представила студентам шановного гостя та наголосила на важливості цього заходу. Головною метою майстер-класу було зорієнтувати студентів у юридичних галузях. Іван Іванович наголосив, що вже зараз студенти повинні замислитись у якій саме галузі права вони хотіли б працювати. При виборі напряму потрібно звертати увагу на низку факторів. У кожній галузі є свої переваги та недоліки, але потрібно зрозуміти, до чого саме лежить серце. Головна задача студента у цьому віці – осмислити методологію, навчитись здобувати інформацію та гарно зрозуміти процес роботи.

Далі зустріч продовжилась у форматі діалогу, де кожен охочий мав змогу поставити питання, що його хвилює. Студентів цікавило чому саме цю професію обрав Іван Іванович, чи потрібно знати на пам'ять всі закони та де отримати досвід. Гість залюбки розповів про свій шлях у юридичній  галузі.

Хоча Іван Іванович спочатку здобув освіту журналіста, але він запевняє, що зайвим знання з медіа-галузі не стали. Роботодавці дуже цінують робітників, що спеціалізуються на допоміжних професіях. Також гість зазначив, що необов'язково й неможливо знати все, достатньо обрати один напрям та бути у ній фахівцем.

Наприкінці зустрічі Іван Іванович порадив студентам приділяти особливу увагу практиці та, за можливості, шукати роботу на старших курсах.

 

Маргарита Мельнікова

 

 

 

Схожі новини