Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся півфінал змагань із міні-футболу на Кубок імені В’ячеслава Толока

13.12.2018 17:02 Все Головні новини Кубок імені В Толока міні-футбол

Дванадцятого грудня на базі спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ відбулися півфінальні ігри турніру з міні-футболу, присвяченого пам’яті колишнього ректора університету, професора В’ячеслава Толока. У двох командних зустрічах зійшлися між собою: представники Запорізького державного медичного університету та Запорізького національного технічного університету, а також «Надія – ЗНУ» та команда Запорізького металургійного коледжу ЗДІА.

Нагадаємо, у ЗНУ проходить цей турнір ушосте. Організаторами його виступають керівництво університету спільно із Запорізьким обласним відділенням комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Запорізькою обласною асоціацією міні-футболу. Головний суддя змагань – арбітр національної категорії Юрій Арестенко. До складу суддівської колегії входять також суддя національної категорії Володимир Біляєв та арбітр Запорізької обласної федерації футболу Валерій Педак. Тренерами університетської збірної «Надія – ЗНУ» виступають Юрій Арестенко та Олександр Гусев.

Учасниками турніру з міні-футболу на Кубок ім. В. Толока цього року стали 11 команд запорізьких вишів, серед яких 5 – представляють ЗВО вищого рівня акредитації і 6 – коледжі. Команди грають за олімпійською системою (на виліт). У чвертьфіналі відбулося три зустрічі, у яких зіграли між собою 6 команд: https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=45439&lang=ukr&news_code=u-znu-startuvav-turnir-iz-mini-futbolu-na-kubok-toloka

Цього дня кожна пара команд зіграла по два тайми по 25 хвилин, які стали показовими напередодні фінальних ігор і дозволили оцінити рівень гри кожного учасника змагань. Усі вони продемонстрували емоційну, напружену гру. Першими у півфіналі зійшлися команди ЗДМУ та ЗНТУ, які спочатку довго розігрівалися, але потім показали насичену гру, яка, однак, не обійшлася без несподіванок, зауважень та командних фолів. Ця зустріч завершилася перемогою збірної технічного університету – 8:7.

Наступними змагалися між собою «Надія – ЗНУ» та представники Запорізького металургійного коледжу ЗДІА. Вони продемонстрували суддям та вболівальникам цікаву, грамотну гру, під час якої виявили свій досвід та кмітливість. Зустріч завершилася із рахунком 5:2 на користь «Надії – ЗНУ».

Надалі усі чотири команди зустрінуться у фіналі турніру на Кубок ім. В. Толока: вони змагатимуться за третє місце та за головну нагороду турніру. Нагадаємо також, що фінальна зустріч команд і нагородження відбудуться 19 грудня: початок зустрічей – о 13.30, церемонія нагородження переможців – о 15.30.

Олена Хлистун