Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели конференцію з навчальної діагностичної практики студентів

14.12.2018 13:14 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології освітній процес практика презентація

Чотирнадцятого грудня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ відбулась звітна конференція з навчальної діагностичної практики студентів 3 курсу освітнього рівня бакалавр спеціальності 231 «соціальна робота» освітня програма «соціальна педагогіка». Їхня практика тривала з 12 листопада по 8 грудня на таких базах, як: Запорізький багатопрофільний ліцей «Перспектива», Запорізькі ЗОШ І-ІІІ ступенів №№80,52, Запорізька суспільно-гуманітарна гімназія №27, Приватний комплекс безперервної освіти школа «Ейдос»; Запорізька гімназія №6, КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей».

Метою діагностичної практики став розвиток умінь комплексного соціально-педагогічного дослідження особистості та колективу школи й формування вміння інтегрувати теоретичні знання з основних фундаментальних дисциплін при складанні соціально-педагогічних висновків та рекомендацій. Серед завдань практики викладачі виокремили ознайомлення з діяльністю соціального педагога у школі, вивчення правового простору діяльності соціального педагога у школі, розвиток умінь збору, обробки, інтерпретації інформації і встановлення соціального діагнозу. набуття умінь проведення бесіди, анкетування, опитування, спостереження, вторинного аналізу документів, ведення документації, формування умінь взаємодії з колегами для рішення проблем клієнтів, розвиток власних професійно-важливих якостей.

Під час звітної конференції студенти доповідали про роботу, яка була проведена під час проходження практики, яких результатів вдалося досягти, з якими труднощами стикнулися та як їх подолали. Студенти зробили презентації своїх практичних досягнень, відповідали за запитання викладачів та співкурсників.

Варто зазначити, що всі звітували про підтримку з боку навчальних закладів, де проходила практика. Необхідну допомогу у повному обсязі вони отримали від своїх керівників – соціальних педагогів. За результатами проходження навчальної практики будуть виставлені оцінки керівників від кафедри соціальної педагогіки.

Мамай Наталія,

завідувач навчальної лабораторії факультету СПП