Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК провели квест «Правовий олімп»

В ЕПК провели квест «Правовий олімп»

В ЕПК провели квест «Правовий олімп»
17.12.2018 08:51 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж Тиждень права квест

Днями в рамках проведення Тижня права в Економіко-правничому коледжі ЗНУ для студентів другого курсу спеціальності «Правознавство» організували квест під назвою «Правовий олімп». Координували його проведення студенти третього курсу спеціальності «Правознавство», які детально пояснили учасникам правила. Спершу студенти розділились на команди, які згодом отримали такі назви: «Юристи-терористи», «Юстиніани», «B-Lex». Потім кожна команда отримала мапу з завданнями, які повинна пройти.

Перше завдання полягало в тому, щоб зібрати вірне твердження із букв, які були розташовані в довільному порядку, так би мовити, «юридичний пазл». Суть другого завдання було в тому, щоб студенти, дивлячись на фотокартки з архітектурними спорудами, змогли вгадати їх назви. Третє завдання мало спільні риси з грою «Еліос», де студенти пояснювали певний закон, не використовуючи його конкретну назву. У четвертому – учасники розподіляли права та обов’язки громадян України відповідно до віку. Завершальне завдання проходило в формі бліц-опитування, у ньому брали участь лише капітани команд.

Підбивши підсумки квесту, журі визначило переможців. Команда «Юстиніани» посіла 3місце , команда «Юристи-терористи» – 2 місце, а «B – Lex» – 1 місце. Після завершення заходу викладач юридичних дисциплін Дар’я Омельченко нагадала присутнім про роль права в житті кожного громадянина та відзначила найактивніших студентів, нагородивши їх солодкими подарунками.

 

Поліна Мороз

Схожі новини