Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ переміг у «Битві університетів» із кращою короткометражкою та участю в КВК

ЗНУ переміг у «Битві університетів» із кращою короткометражкою та участю в КВК

ЗНУ переміг у «Битві університетів»  із кращою короткометражкою та участю в КВК
18.12.2018 10:17 Все Головні новини Університет студентське самоврядування «Битва університетів» перемога

Нещодавно в Запоріжжі відбувся традиційний молодіжний зимовий бал WUP (Winter University party), який був організований за підтримки Запорізької міської молодіжної ради в рамках роботи Управління по роботі з молоддю та сім'єю ЗМР з молодіжними активістами міста. На заході були присутні представники Запорізького національного університету: проректор з наукової роботи, професор Геннадій Васильчук, голова студради вишу Марія Пересипко, студактивісти Костянтин Федосєєв і Дарина Куліченко та інші.

Загалом у заході взяли участь 600 осіб. На них чекали креативні фотозони, приємні сюрпризи від організаторів і чудовий настрій. Кульмінацією проекту стало урочисте нагородження переможців «Битви університетів-2018». Нагадаємо, що цей масштабний захід мав загальнообласне значення. Упродовж року студенти змагалися за першість у різноманітних конкурсах, демонструючи свою майстерність і командний дух.

У 6 етапах змагання понад 4 000 студентів-учасників із 6 закладів вищої освіти упродовж року шукали найкращих виконавців цих завдань. Саме тому церемонія нагородження, під час якої відзначили близько 100 переможців і призерів, стала грандіозним фіналом конкурсу. Серед кращих, уже традиційно, були й представники студактиву ЗНУ. Вони вкотре довели, що недарма ними пишається весь багатотисячний колектив рідного вишу.

Цього року представники Запорізького національного університету посіли перші місця в таких етапах конкурсу, як КВК та короткометражки, та другі – в інтелектуальному змаганні «Що? Де? Коли?» та в битві органів студентського самоуправління. Усіх учасників церемонії нагородження відзначили не лише Почесними грамотами й призами від організаторів і спонсорів, але й гучними оплесками присутніх на заході.

 

Схожі новини