Анонси / Новини / Фінальні ігри турніру з міні-футболу, присвяченого пам’яті колишнього ректора університету, професора В’ячеслава Толока

12.12.2018 11:00

Дата: 19 грудня
Орієнтовний час фіналу: 15.00
Місце проведення: спортивно-оздоровчий комплекс ЗНУ На базі спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ упродовж грудня тривали ігри турніру з міні-футболу, присвяченого пам’яті колишнього ректора університету, професора В’ячеслава Толока. Між собою грали: представники Запорізького державного медичного університету та Запорізького національного технічного університету, а також «Надія – ЗНУ» та команда Запорізького металургійного коледжу ЗДІА.

Нагадаємо, у ЗНУ проходить цей турнір ушосте. Організаторами його виступають керівництво університету спільно із Запорізьким обласним відділенням комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Запорізькою обласною асоціацією міні-футболу. Головний суддя змагань – арбітр національної категорії Юрій Арестенко. До складу суддівської колегії входять також суддя національної категорії Володимир Біляєв та арбітр Запорізької обласної федерації футболу Валерій Педак. Тренерами університетської збірної «Надія – ЗНУ» виступають Юрій Арестенко й Олександр Гусев. Учасниками турніру з міні-футболу на Кубок ім. В. Толока цього року стали 11 команд запорізьких вишів, серед яких 5 – представляють ЗВО вищого рівня акредитації і 6 – коледжі. Команди грають за олімпійською системою (на виліт). У чвертьфіналі відбулося три зустрічі, у яких зіграли між собою 6 команд.
Чотири команди зустрінуться у фіналі турніру на Кубок ім. В. Толока: вони змагатимуться за третє місце та за головну нагороду турніру. Нагадаємо також, що фінальна зустріч команд і нагородження відбудуться 19 грудня: початок зустрічей – о 13.30, церемонія нагородження переможців – о 15.30.