Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗДІА відбувся V урочистий випуск слухачів курсів для військових та їхніх родин за програмою «Україна-Норвегія»

Чотирнадцятого грудня в Запорізькій державній інженерній академії в рамках проекту «Україна-Норвегія» відбувся п’ятий випуск учасників професійної перепідготовки військовослужбовців Збройних Сил України, звільнених у запас, та членів їхніх родин.

До єдиного в Україні проекту благодійного Міжнародного фонду соціальної адаптації (МФСА), що фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії, ЗДІА приєдналася ще у 2016 р.

На черговому випуску були присутні ректор ЗДІА Віктор Банах, президент Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимир Рубцов, начальник відділу соціальної політики Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України Сергій Кучеренко, керуючий справами Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району Костянтин Онода, керівництво громадської організації «Об’єднання військовослужбовців «Лідер» – Геннадій та Анастасія Коноваленки.

Тридцять один учасник Програми проходили навчання за напрямом «ІТ-технології у сфері дизайну» та отримали базові знання економіки, комп’ютерного моделювання, архітектурного та ландшафтного дизайну використання інформаційних технологій тощо.

В урочистій обстановці слухачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації та сертифікати міжнародного зразка.

Фотогалерея:

Центр безперервної освіти ЗДІА

Сектор зв’язків з громадськістю та реклами ЗДІА