Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті організували П’ятий Запорізький обласний турнір юних правознавців

На юридичному факультеті організували П’ятий Запорізький обласний турнір юних правознавців

На юридичному факультеті організували П’ятий Запорізький обласний турнір юних правознавців
18.12.2018 15:11 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет Запорізький обласний турнір юних правознавців співпраця зі школа профорієнтаційна діяльність

На сьогодні правова освіта відіграє важливу роль у формуванні демократичної правової, соціальної держави. Важливим етапом цього процесу є проведення в ЗНУ щорічного обласного турніру юних правознавців. Його метою організатори вважають підвищення загального рівня правової освіти, формування у дітей та молоді поваги до права, популяризації правових знань серед учнівської молоді.

15 грудня на базі юридичного факультету відбувся ювілейний, 5-й, Запорізький обласний турнір юних правознавців, у якому взяли участь школярі та студенти коледжів з усієї області. Організатором заходу стала Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області.

До його проведення активно долучилися не лише представники юридичного факультету, але й фахівці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ під керівництвом його начальника Галини Микитів. Вони розповіли учасникам турніру про особливості вступу-2019, факультети й спеціальності вишу. А також нагадали учням, що на базі ЗНУ діють підготовчі курси, на яких можна підготуватись до успішного складання ЗНО і творчих конкурсів, й роздали абітурієнтам інформаційно-презентаційну продукцію, аби ті краще ознайомилися з усіма освітніми послугами, які надає університет.

На початку заходу виступив проректор ЗНУ з наукової роботи Геннадій Васильчук, який відзначив важливість цих змагань в умовах розбудови новітньої України. Декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць акцентувала увагу присутніх на тому, що юридичний факультету завжди виступав флагманом у питаннях правової освіти та науки запорізького краю.

Після привітальних слів розпочалися презентації команд, де вони могли протягом кількох хвилин представити свій навчальний заклад, назву та мету участі в заході. Потім розпочався вже безпосередньо сам турнір, який включав у себе відбірковий тур, полуфінальний раунд і фінальний. Журі заходу склали компетентні спеціалісти в різних галузях права – викладачі університетів, співробітники центрів пробації, адвокати, нотаріуси, вчителі, спеціалісти центрів надання безоплатної правової допомоги , співробітники Національної поліції і т.д.

У фіналі зійшлися команди з різних шкіл та закладів освіти Запорізької області. Це – Василівський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету, Запорізька гімназія № 6, Гуманітарний коледж  ЗНТУ та Запорізький Січовий колегіум. Питання, на які повинні були відповісти фіналісти, мають на сьогодні неабияку актуальність – установча влада в Україні та децентралізація. У результаті запеклої та напруженої боротьби перемогу отримала команда з Василівки.

Усі переможці отримали Почесні грамоти й подарунки, а ще – щирі привітання від членів журі, які відзначили гідний рівень підготовки конкурсантів. Своєю чергою, юні правознавці та представники закладів середньої ланки освіти, які супроводжували учнів під час турніру, подякували організаторам заходу й висловили сподівання наступного року взяти участь у черговому правознавчому турнірі на базі ЗНУ.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2349075231788523

 

Юридичний факультет

 

Схожі новини