Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Школярів Олександрівського району ознайомили з освітніми можливостями ЗНУ

Школярів Олександрівського району ознайомили з освітніми можливостями ЗНУ

Школярів Олександрівського району ознайомили з освітніми можливостями ЗНУ
19.12.2018 10:28 Все Головні новини відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування регіональний освітньо-науковий інноваційни комплекс співпраця зі школами профорієнтаційна діяльність

Активна та плідна профорієнтаційна робота відділу доуніверситетської роботи, профорієнтації та працевлаштування триває. Вісімнадцятого грудня фахівець відділу Катерина Кулакова разом із координатором регіонального освітньо-наукового інноваційного комплексу (РОНІК) Вікторією Ковпак завітали до шкіл, які знаходяться в Олександрівському районі: Запорізької загальноосвітньої школи №1 ім. Т. Г. Шевченка, Запорізької загальноосвітньої школи №3, Запорізького технічного ліцею, Запорізької загальноосвітньої школи №76, Запорізької гімназії №107, Запорізької загальноосвітньої школи №15.

Вікторія Ковпак презентувала перспективи роботи РОНІКу, який дуже зацікавив директорат та здобув схвальні відгуки щодо співпраці. Було обговорено спільні інформаційні запити щодо необхідності розгляду актуальних проблем. Почуті та уважно зафіксовані питання щодо інклюзивної освіти, розвитку олімпіадного руху серед школярів, підтримки обдарованої молоді, накопичувальної системи набору годин для підвищення кваліфікації освітянами, ради директорів на базі ЗНУ для обговорення нагальних проблем та інші, які дають впевненість у результативності окреслених перспектив.

Катерина Кулакова проконсультувала учнів 11 класів, надаючи їм інформацію про безкоштовні тренінги ЗНО, які проходитимуть на базі Запорізького національного університету з 10 лютого 2019 року, про відкриття 14 січня 2019 року реєстрації на них. Було зазначено, що такі тренінги допоможуть учням психологічно підготуватися до тестування, ознайомитись із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання та визначити свій рівень підготовки з різних предметів із метою надолуження прогалин у знаннях.

Також школярам розповіли про факультети і спеціальності, де можна здобути якісну вищу освіту, про діючі підготовчі курси, завдяки яким можна підвищити рівень своїх знань з усіх предметів, та які надають змогу абітурієнту успішно скласти ЗНО, вступні іспити та творчі конкурси.

Оскільки ЗНУ піклується не лише про рівень освіти випускників, а й про організацію культурного дозвілля, то учнів 11 класів було запрошено взяти участь у Фотоконкурсі «Краще фото випускного класу», який проводиться в Університеті вперше. Також було наголошено, що світлини робитиме професійний фотограф нашого вишу на спеціально організованих фотозонах території Університету, обрання переможця відбуватиметься шляхом онлайн-голосування. Та кожен учень класу, який переможе, отримає приз під час проведення Дня відкритих дверей 14 квітня 2019 року.

Майбутні абітурієнти із зацікавленістю слухали актуальну для них інформацію та ставили питання щодо термінів та умов проведення Фотоконкурсу, і уважно занотували дати, предмети та час проведення безкоштовних тренінгів із ЗНО.

Ректорат ЗНУ висловлює щиру подяку адміністраціям та освітянським спільнотам відвіданих закладів середньої освіти за увагу до презентованої ініціативи та висловлені пропозиції.

 

Відділ доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування

 

Схожі новини