Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники СПП завітали до балабинської гімназії «Престиж», щоб привітати її учнів із Днем Святого Миколая

Представники СПП завітали до балабинської гімназії «Престиж», щоб привітати її учнів із Днем Святого Миколая

Представники СПП завітали до балабинської гімназії «Престиж», щоб привітати її учнів із Днем Святого Миколая
19.12.2018 13:38 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології день Святого Миколая співпраця зі школами

Доброю традицією науково-педагогічних працівників і студентства Запорізького національного університету лишається організація та проведення численних заходів, особливо приурочених до яскравих свят. Звісно, не змогли представники ЗНУ не згадати й про День Святого Миколая. Чимало факультетів і відділів до цього свята готували важливі соціальні акції, відвідували освітні центри, школи тощо. Наприклад на факультет соціальної педагогіки та психології вирішили завітати цього дня до давнього партнера освітян – а саме до балабинської гімназії «Престиж», що в Запорізькому районі.

Учителі та школярі радо приймали в гостях талановитого студента 1 курсу кафедри акторської майстерності та дизайну Сергія Пивоварова. До речі, він вже знайомий університетській громадськості як нещодавній переможець унікального конкурсу мужності й талантів «Містер ЗНУ 2018». Сергій під керівництвом представників навчального театру факультету соціальної педагогіки та психології та викладача кафедри акторської майстерності та дизайну Тетяни Петрик привітав дітлахів балабинської гімназії «Престиж» зі із Днем Святого Миколая та подарував чимало подарункових сюрпризів для них. Сергій побажав учням щастя та міцного здоров'я.

Допомагали майбутньому актори талановиті учениці старшої школи гімназії, вони зіграли в постановці ролі янголів. Діти були дуже вражені та приємно здивовані таким сюрпризом. А керівництво висловило найщирішу подяку представникам ЗНУ в особі декана факультету соціальної педагогіки та психології – Ольги Вікторівни Пономаренко за тісну співпрацю та багаторічне партнерство.

Фотогалерея:
https://www.facebook.com/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2350593108303402

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини