Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК відвідали Запорізький обласний краєзнавчий музей

Студенти ЕПК відвідали Запорізький обласний краєзнавчий музей

20.12.2018 10:39 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж поза аудиторне заняття музей екскурсія

Наприкінці минулого тижня студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ спеціальності «право» 2 курсу під керівництвом викладача коледжу Марини Іщенко відвідали Запорізький обласний краєзнавчий музей. Зокрема, під час екскурсії вони відзначили експонати залу археології. Екскурсовод Світлана Козиряцька розповіла присутнім про найдавніші знахідки перших людей, перші знаряддя праці кам'яної доби. Далі студенти мали змогу побачити пам'ятки мідно-кам'яного віку, наприклад, менгір (доісторична пам'ятку мегалістичної культури).

Період енеоліту студенти впізнали через різноманітні культури: Середньостогівська, Ямна (назва походить від поховань людей у ямах), Катакомбна або бойових сокир (вважають, що походить із Кавказу), для якої є характерним те, що знатним воєначальникам, жерцям при поховані обліплювали глиною голову, аби отримати зліпок; Багатовалікова культура, від якої залишилось 2 культові сокири (нефрітова і габра); Зрубна культура, в експозиції якої можна побачити перші ковзани, виготовлені з двох кісток, Бронзоливарне виробництво і багато іншого.

Також студенти ознайомились із культурою скіфів, їхньою зброєю – мечі-акінаки, стріли та інше. Вони побачили, як виглядали скіф і скіф’янка з прикрасами. Також екскурсанти познайомились із величезною мапою Геродота, розміщеною на стелі зали, на якій зображено перші державні утворення  на території Північного Причорномор'я.

Далі відбулося знайомство із залами тваринного світу. А також – із експозиціями Першої та Другої світових воєн, подій АТО і Майдану, які розташовані на 2 і 3 поверхах музею.

Студентам було цікаво відвідати Запорізький обласний краєзнавчий музей та оновити свої знання з історії нашого Запорізького краю та історії держави і права України, що є базовим елементом фахової юридичної освіти.

Економіко-правничий коледж