Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо Руслана Амінова з успішним захистом дисертації!

Вітаємо Руслана Амінова з успішним захистом дисертації!

20.12.2018 14:35 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ аспірантури і докторантури біологічний факультет захист дисертації привітання

Колектив Запорізького національного університету вітає асистента кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Руслана Флузовича Амінова з успішним захистом дисертації «Вплив герудопунктури та екстракту з тканин медичної п’явки на імунну реактивність самиць та приплоду щурів у постембріональному онтогенезі» на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук зі спеціальності 03.00.09 – «імунологія».

Роботу виконано на кафедрі фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Запорізького національного університету.

Науковий керівник – доктор медичних наук, професор кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Запорізького національного університету Олександр Кирилович Фролов.

Захист відбувся 19 грудня 2018 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.24 у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка.
Бажаємо нових успіхів і досягнень у професійній діяльності!