Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники спеціальності «туристичне обслуговування» ЕПК зустрілися з роботодавцями

Випускники спеціальності «туристичне обслуговування» ЕПК зустрілися з роботодавцями

Випускники спеціальності «туристичне обслуговування» ЕПК зустрілися з роботодавцями
20.12.2018 14:40 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж практика працевлаштування випускників

Студенти 4 курсу спеціальності «туристичне обслуговування» Економіко-правничого коледжу ЗНУ успішно склали останню сесію й зараз готуються до важливого випробування – державного екзамену. Адміністрація коледжу під керівництвом директора Олени Грибанової дбає не тільки про закріплення знань, вмінь і навичок студентів під час оглядових лекцій, але й про подальше працевлаштування випускників.

Зокрема, для четвертокурсників  була організована зустріч майбутніх фахівців туризму з представниками «Anex-тур», які запропонували роботу у  готелі «Rixos the land of legends» (Туреччина). Мережа готелів «Rixos» – одна з найуспішніших і найулюбленіших в світі, ім'я якої говорить сама за себе.

Студенти і випускники коледжу вже мають позитивну репутацію, підкріплену досвідом роботи під час виробничої практики у Туреччині від кампанії «Anex-тур».

Наші студенти працювали трансферменами (зустрічають туристів, супроводжують їх територією Туреччини), шоп-гідами, помічниками отельних гідів. При цьому вони залишились задоволеними від отриманого досвіду.

Колектив ЕПК бажає випускникам, по-перше, успішно скласти ДЕК, а по-друге, у запропонованій цікавій роботі - м’якого теплого сезону, цікавих маршрутів, допитливих туристів і задоволення від бездоганно виконаної роботи!

 

Економіко-правничий коледж

 

Схожі новини