Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На День Святого Миколая у ЗНУ запалали вогні головної ялинки вишу

На День Святого Миколая у ЗНУ запалали вогні головної ялинки вишу

20.12.2018 17:00 Все Головні новини відкриття ялинки свято День Святого Миколая адміністративно-господарська частина центр культури Школа Конфуція

Дев’ятнадцятого грудня Запорізький національний університет урочисто розпочав святкування циклу новорічно-різдвяних свят. Першою визначною подією стала зустріч Дня Святого Миколая й відкриття головної новорічної ялинки університету – на площі біля спортивно-оздоровчого комплексу. До участі в заході долучилися ректор ЗНУ Микола Фролов, представники адміністрації вишу й гості з Аньхойського педагогічного університету (Китай), які саме прибули у ЗНУ із робочим візитом.

Як завжди, це свято з нетерпінням чекали не лише представники університетського колективу, а й гості – діти та їхні батьки, а також інші мешканці прилеглих до університетського містечка будинків. Організатори свята – співробітники центру культури ЗНУ та учасники творчих студій – влаштували для них веселу дискотеку і яскраву новорічну виставу. Поки учасники свята очікували на головну подію, вони могли зігрітися гарячими напоями та пригоститися солодощами від Святого Миколая, роздачу яких у спеціально облаштованих будиночках організували його помічники (студенти). Гості також мали змогу оглянути чудову експозицію новорічної вітрини (дизайн якої щороку особисто розробляє та втілює в життя директор центру культури Юлія Янько за участю та за підтримки проректора з АГР Сергія Кушніра і співробітників АГЧ), а також сфотографуватися на фоні зимового пейзажу з друзями.

Урочистості відкрив хор центру культури (вокальна студія «Кантилена»), який виконав відомий новорічний хіт  «Jingle Bells». Після чого розпочалася весела новорічна вистава за участю Святого Миколая й Санти Клауса, а також інших казкових героїв – оленів, ельфів, сніговика, символу нового року – гарненької свинки Пеппи – та інших. Не обійшлося під час виступів і без пригод. В оленя раптово і без усілякої причини почервонів ніс, тому він і звертався за порадами, як можна цього позбутися, – то до Святого Миколая, то до своїх друзів, які, до речі, у цій ситуації надавали не найкращі поради.

А от зустріч двох головних героїв – Миколая й Санти Клауса – стала зовсім непербачуваною: вони посварилися за першість і влаштували між собою реп-батл. Єдиними, хто зберіг у цій ситуації здоровий глузд і веселий настрій, виявилися свинка Пеппа і місіс Клаус. Саме вони поставили бешкетників на місце. А яскравості та справжньої новорічної атмосфери святу додали виступи вокалістів та хору центру культури із різдвяними піснями й популярною українською щедрівкою «Щедрик», а також хореографічна композиція дитячого ансамблю акробатичного рок-н-ролу «Діксі».

Під час урочистостей свої вітання із новорічними святами представникам університетського колективу і запоріжанам висловили ректор ЗНУ Микола Фролов і почесний гість вишу – проректор Аньхойського педагогічного університету Лу Лін. Переклад здійснювала декан факультету іноземних мов цього вишу Жанг Деранг. У привітальному слові Микола Олександрович побажав усім гарного, успішного року й міцного здоров’я, а також окреслив плани для університетської спільноти на наступний рік. Адже виш розвивається, у його складі незабаром функціонуватиме новий підрозділ – Інженерний інститут (на сьогодні – ЗДІА). Міцнішають зв’язки із закордонними партнерами. Зокрема у складі університетського колективу сьогодні присутні представники Школи Конфуція.

Своєю чергою, гості з Китаю побажали народу України миру й злагоди. Наголосили й на тому, що взаємини обох університетів мають неабиякі перспективи. Наразі на рівні керівництва обговорюються різноманітні напрямки спільної діяльності та можливість обміну студентами й викладачами.

Насамкінець під дружні оплески й вигуки «Ялинко, гори!» – засвітилися вогні головної ялинки ЗНУ. А учасники шоу-програми змогли у невимушеній атмосфері продовжити спілкування або долучитися до дружнього великого хороводу – разом із казковими героями.

Фотогалерея:

Олена Хлистун