Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тривають майстер-класи вишу серед школярів щодо вибору рекламної спеціальності

Тривають майстер-класи вишу серед школярів щодо вибору рекламної спеціальності

21.12.2018 09:02 Все Головні новини Факультети Журналістики факультет журналістики профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами візит майстер-клас

«Вплив соціальних мереж», «Які соціальні мережі є найпопулярнішими в Україні?» – саме такі актуальні теми 19 грудня студенти 3 курсу факультету журналістики Запорізького національного університету Єлизавета Перекрест та Юлія Мусіна презентували у колегіумі № 96. Захід відбувся в рамках дисципліни «Спічрайтинг». Координаторами профорієнтаційних заходів є викладачі кафедри теорії комунікації, реклами та зв'язків із громадськістю Віта Березенко й Тетяна Іванець.

Юні студентки, які самі нещодавно сиділи за шкільними партами, на яскравих прикладах розповіли про це сучасне середовище спілкування. Учні 11 класу мали можливість поспілкуватися й висловити свою думку щодо «життя» в соціальних мережах.

Ще студентки підготували бліц-опитування «Залежний або ні?», – завдяки якому можна було визначити, наскільки молодь зараз активно користується соціальними мережами і чи в молодих людей є від цього залежність. Студентам вдалося зацікавити аудиторію, бо тематика соціальних мереж є актуальною, школярі ставили безліч питань.

Як зазначає Єлизавета Перекрест: «Дискусія ‘’Роль соціальних мереж’’  пройшла вдало та у дружній атмосфері. За результатами тесту ми можемо сказати, що телефон і соціальні мережі стали невід'ємною частиною життя кожної людини. При цьому молоде покоління відзначило, що якщо буде вибір спілкуватися наживо або в соціальних мережах,  то, звісно ж, вони виберуть живе спілкування».

Юлія Мусіна оцінила захід як інформативний та корисний для підлітків.

Фотогалерея:

Дар’я Бєлова, Єлизавета Перекрест, Юлія Мусіна,