Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету журналістики провели соціальну акцію до дня Святого Миколая

Представники факультету журналістики провели соціальну акцію до дня Святого Миколая

Представники факультету журналістики провели соціальну акцію до дня Святого Миколая
21.12.2018 14:16 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики соціальна акція волонтерська діяльність візит День Святого Миколая

Протягом грудня на факультеті тривала акція зі збирання подарунків та підготовки до дитячого свята, а 19 грудня представники факультету журналістики відвідали Спеціалізований будинок дитини «Сонечко» та Відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Комунарського району. 

На факультеті журналістики є багатий досвід волонтерської та благодійної діяльності. Ось і цього року напередодні зимових свят студентська рада факультету запустила в соціальних мережах акцію «Разом допоможемо виконати дитячу мрію». Було створено соціальний ролик, розпочалася підготовка святкового сценарію, силами студентської громади відбувся збір коштів на дитячі подарунки.

У день Святого Миколая представники факультету журналістики відвідали Обласний будинок дитини «Сонечко», де вони взяли участь у святкуванні та роздали солодкі подарунки малюкам. А для діток Комунарського відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю третьокурсники-рекламісти підготували ще й театралізовану виставу.

 Дітлахам дуже сподобалася казка, було приємно спостерігати, з якою цікавістю вони переглядали казковий виступ із пригодами Янголів (Анна Толмачова та Маріанна Агапова), Зірочки (Вікторія Чистюніна) та Лісової Феї (Діана Мацола)– помічників святого Миколая, які допомогли йому перемогти Злих Чарівниць (Вікторія Олійник й Єлизавета Парфентьєва). Після вистави діти охоче розповідали віршики святому Миколаю, водили святковий хоровод і, звичайно ж, отримали подарунки.

Студенти відзначили користь таких заходів, адже ці зустрічі допомагають людям робити більше добра,  прищеплюють любов до ближнього та вчать по-іншому дивитися на життя. Керівництво подякувало організаторам свята – доценту Тетяні Іванюсі, студраді та студенткам-акторкам за подаровану радість і запросили до подальшої співпраці.

Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2353518941344152

 

Юлія Мусина, Єлизавета Перекрест,

студентки факультету журналістики

Фото: Ліліт Багдасарян

 

Схожі новини