Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі й студенти факультету СПП підготували урок психології для запорізьких старшокласників

Викладачі й студенти факультету СПП підготували урок психології для запорізьких старшокласників

Викладачі й студенти факультету СПП підготували урок психології для запорізьких старшокласників
21.12.2018 13:45 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології візит співпраця зі школами профорієнтаційна діяльність майстер-клас

Двадцятого грудня представники кафедри психології факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ провели тематичний захід для учнів 11-х класів загальноосвітньої школи  № 100 м. Запоріжжя.

Урок психології присвятили темі вибору професії та працевлаштування. Задля отримання корисних практичних навичок шкільний психолог, магістрант спеціальності «психологія» ЗНУ Ірина Гудзенко запропонувала майбутнім апплікантам навчитися складати резюме.

На першому етапі учні отримали завдання написати власне резюме для влаштування на роботу, із якою пов'язаний їхній професійний вибір. Для більшості учнів досвід складання резюме був новим, проте майже всі визначилися з професійними перспективами.

На наступному етапі доцент кафедри психології факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ Наталія Мосол розповіла, як правильно написати резюме і грамотно його оформити. Разом зі старшокласниками ведучі заходу обговорювали їхні резюме  й вибір професії: мотиви вибору професійного шляху, важливість врахування індивідуальних характеристик та власних уподобань, необхідність отримання якісної професійної освіти.

На завершення учням надали інформацію про можливості отримання вищої освіти у ЗНУ. Також їм рекомендували відповідально та усвідомлено підходити до вибору майбутньої професії.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

 

 

 

Схожі новини