Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології розпочав свою роботу франкомовний кіноклуб

На факультеті іноземної філології розпочав свою роботу франкомовний кіноклуб

На факультеті іноземної філології розпочав свою роботу франкомовний кіноклуб
22.12.2018 11:35 Все Головні новини Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології Рік французької мови в Україні кіноклуб франкофонія профорієнтаційна діяльність

Днями на факультеті іноземної філології студенти-франкофони разом із доцентом кафедри романської філології і перекладу Юлією Третяк провели перше засідання кіноклубу. Цей захід відбувся в рамках оголошеного в Україні Року французької мови.

Учасники засідання кіноклубу переглянули французький фільм «Le Hérisson». Студенти 4 курсу спеціальності « Переклад» (французька мова)» і «Французька мова та література» також провели інтерактивні ігри спільно з учасниками кіноклубу, серед яких були не тільки студенти та викладачі факультету іноземної філології, але й школярі, які вивчають французьку мову. Саме вони незабаром стануть абітурієнтами факультету.

Захід проходив у форматі змагання гостей кіноклубу, яких розділили на три команди. Наприкінці вечора кожна з них отримала солодкі призи. Усі учасники висловили задоволення від такої форми співпраці й надалі мають намір брати участь у роботі кіноклубу. Спілкування від час засідання відбувалася виключно французькою мовою.

 

Юлія Боброва,

студентка 4 курсу спеціальності «Переклад (французька мова)»

 

Схожі новини