Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі провели тренінг щодо роботи з метафоричними картками

У Торговому коледжі провели тренінг щодо роботи з метафоричними картками

У Торговому коледжі провели тренінг щодо роботи з метафоричними картками
22.12.2018 13:00 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж тренінг метафоричні картки

Практичний психолог Торгового коледжу ЗНУ провів тренінг щодо роботи з метафоричними картками «5 мов кохання». У заході взяли участь викладачі коледжу, які вперше познайомились із таким психологічним інструментом, як метафоричні картки.

У процесі тренінгу Марина Желтова ознайомила присутніх із метафоричними асоціативними картками, сформувала в учасників уявлення про те, що таке «мови кохання» та якими вони бувають.

Під час заходу йшлося про те. що основними мовами вираження свого ставлення до іншої людини є: отримання подарунків, слова підтримки, якісний час, акти служіння та фізичний дотик. Увагу викладачів акцентовано на тому, що «мови кохання» стосуються не лише протилежної статі, ці мови ми використовуємо щодня у стосунках із близькими та рідними.

На практичній частині тренінгу учасники безпосередньо працювати з колодою метафоричних карток «5 мов кохання». Вони змогли визначити власну «мову кохання» та «мову кохання» близької людини, що допоможе у майбутньому гармонізувати власні стосунки.

 

Торговий коледж

 

Схожі новини