Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти біологічного факультету до зимових свят організували різдвяну виставу

Студенти біологічного факультету до зимових свят організували різдвяну виставу

Студенти біологічного факультету до зимових свят  організували різдвяну виставу
26.12.2018 14:01 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет свято дозвілля

Днями на біологічному факультеті ЗНУ викладачі та студенти зібралися разом, аби відсвяткувати новорічні й різдвяні свята. Студенти не тільки підготували святкові привітання, але й вирішили інсценізувати «Різдвяну пісню в прозі» Чарльза Діккенса, сюжет якої, завдяки численним екранізаціям і переспівам, добре усім відомий.

На початку заходу декан біологічного факультету, професор Людмила Омельянчик поздоровила всіх присутніх із прийдешніми святами. Вона нагадала про численні здобутки викладачів і студентів факультету, на які був щедрий рік, що минає. Людмила Олександрівна висловила сподівання, що, завдяки злагодженій праці всіх представників біологічного факультету, наступний рік буде так само вдалим.

На захід також завітали завідувач кафедри садово-паркового господарства та генетики, професор Віктор Лях, завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології, професор Валерій Домніч, завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології, професор Олександр Рильський і завідувач кафедри хімії, професор Олександр Бражко, заступник декана з навчальної роботи, доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Максим Малько, заступник декана з міжнародної діяльності, старший викладач кафедри садово-паркового господарства та генетики Олена Бойка та заступник декана з виховної роботи, асистент кафедри садово-паркового господарства та генетики Вікторія Яранцева. А також – доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології Наталія Костюченко, доцент кафедри хімії Тамара Панасенко, доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології Оксана Маслова й викладач кафедра фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Олена Бражко.

У театралізованій постановці взяли участь студенти різних курсів і спеціальностей: Аліна Петрова, Єлизавета Верба, Валерія Примак, Юлія Шарко, Інна Аврамець, Олексій Єгоров, Самвел Дарбінян, Катерина Пашкова, Олександр Григоренко, Артем Грін, Андрій Міхонов, Катерна Аршиннікова, Гліб Башмаков і Діана Локтенко.

Крім казкової історії про те, як до скнари Скруджа з’явилися духи Різдва й він усвідомив, що найцінніше – то щира радість, любов і родинні стосунки, на присутніх чекали святкова вікторина й солодкі подарунки.

Усі глядачі щиро подякували організаторам за чудове свято, а викладачі побажали студентам успішно скласти сесію та з гарними результатами розпочати новий семестр у 2019 році.

Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2361331767229536

 

Біологічний факультет


Схожі новини