Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Курси з опанування польської - від центру вивчення іноземних мов

Курси з опанування польської - від центру вивчення іноземних мов

Курси з опанування польської -  від центру вивчення іноземних мов
14.01.2019 08:50 Все Головні новини Центр інтенсивного вивчення іноземних мов мовні курси освітні послуги польська мова

Співробітники Центру інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ невтомно розширюють спектр послуг для тих, хто прагне вивчити нові мови або покращити свої мовні компетентності. Зокрема, 12 січня на базі ЗНУ розпочнуться курси з вивчення польської мови. Вони розраховані як на студентів, так і на абітурієнтів і тих, хто вже отримав вищу освіту й на сьогодні працює. Представники вишу подбали про те, аби скласти графік занять, зручний для всіх охочих покращити свої мовні навички.

Звертаємо увагу, що заняття на курсах розпочнуться уже з 12 січня (субота). Вони передбачають базову підготовку з граматики, лексики і розмовної практики. Початок занять о 13.30 за адресою: аудиторія 419, навчальний корпус №2.

Курси триватимуть два з половиною місяці, їх вартість складає 2 тисячі 470 гривень. Заняття будуть проходити по середах у 18.00 і по суботах о 13.30. Наприкінці курсів на їх відвідувачів чекає складання тестів. За їхніми результатами слухачі отримають сертифікати рівня А2, а всі охочі зможуть продовжити заняття за рівнем В1.

Крім того, нагадаємо, що в Центрі можна вивчати також англійську, іспанську, турецьку мови. Загалом, Центр пропонує різні послуги, серед яких: загальний курс англійської мови для студентів, школярів та всіх бажаючих (від рівня А1 і далі), курс іспанської, турецької, польської мови ( рівень А1- В1), інтенсивний курс англійської мови для студентів 1 курсу (40 академічних годин).

Загальні курси розраховані на 3,5 місяців, що складає 120 академічних годин, а інтенсивні курси – 2,5 місяці – 80 академічних годин. Варто відзначити, що перед початком занять слухачі проходять тестування і за його результатами потрапляють в групу відповідно до свого рівня. Заняття проходять у вечірній час з 18.00 до 20.40 у групах.

Крім того, курси Центру дають гарну можливість оновити свої знання з іноземної мови, якщо довго не було розмовної практики. На слухачів під час навчання чекає інтенсивна робота над граматикою, лексикою, читанням, аудіюванням і письмом. Під час занять вони виконують завдання в парах і в групах, моделюють ситуації та приділяють чимало уваги розмовній практиці.

Зауважимо, що після завершення курсів і успішного проходження тестування слухачі отримають відповідні сертифікати і можуть далі опановувати мову на інших рівнях.

Тож всі охочі, хто хоче опанувати або підтягнути рівень знання іноземної мови, можуть не зволікати, а звертатись до Центру інтенсивного вивчення іноземних мов, що знаходиться за адресою: вул. Жуковського, 66б, навчальний корпус ЗНУ № 2, аудиторія 108 або за телефоном: 289-12-95, 0662905621, е-mail: civim.dpodop@znu.edu.ua

Більше подробиць можна дізнатися за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/child-advance

 

Схожі новини