Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Школа Конфуція ЗНУ запрошує всіх охочих опанувати китайську мову

Школа Конфуція ЗНУ запрошує всіх охочих опанувати китайську мову

Школа Конфуція ЗНУ запрошує всіх охочих опанувати китайську мову
29.01.2019 10:42 Все Головні новини Школа Конфуція Школа Конфуція міжнародна діяльність мовні курси

У Запорізькому національному університеті велику увагу приділяють розвитку міжнародних зв’язків вишу, налагодженню плідної співпраці з іноземними закладами вищої освіти й науковими установами, а особливо поглибленню українсько-китайських відносин. Зокрема, діяльності Школи Конфуція, що вже другий рік діє при ЗНУ й робота якої отримала цілковите схвалення колег вишу з Аньхойського педагогічного університету (м. Уху, провінція Аньхой, Китай).

Саме завдяки підтримці китайських освітян, на базі ЗНУ відбулося відкриття першої в Запорізькому регіоні Школи Конфуція. Тут викладають досвідчені фахівців-носії мови, які добре обізнані з методикою викладання мови іноземцям і володіють англійською мовою. Тож такі заняття, за свідченням слухачів Школи Конфуція, є не лише дуже цікавими, але й інформаційно насиченими й корисними.

На сьогодні Школа Конфуція при Запорізькому національному університеті запрошує всіх охочих скористатися можливістю опанувати китайську мову, дізнатися більше про культуру і традиції цієї країни.

Нагадуємо, що заняття проходять від двох до чотирьох годин на тиждень, залежно від вікової категорії.

Цього року на базі ЗНУ діятимуть групи: для школярів молодших класів, для старшокласників, для учнів 10 – 11 класів, які навчаються у школах із поглибленим вивченням іноземної мови, та для студентів навчальних закладів різних  рівнів акредитації та тих, хто вже завершив навчання у ВНЗ.

Тривалість навчання: 1 рівень – 120 годин.

Вартість навчання:

2 рази на тиждень по 60 хв. – 550 грн на місяць.

2 рази на тиждень по 120 хв. – 800 грн на місяць.

Звертаємо вашу увагу, що при Школі Конфуція діє розмовний клуб «Друзі Китаю», заняття в якому сприяють формуванню та розвитку комунікативної компетенції слухачів та дозволяють без утисків і скутості  вдосконалювати усну китайську мову.

Зареєструватися на мовні курси можна за покликанням: https://bitly.su/Qvq4

Більше інформації можна отримати, завітавши за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 55а, навч. корп. № 6, ауд. 212, 218 або ж за телефонами: (061) 289-41-03, +38(050)-452-67-51 чи написавши на електронну адресу: tupakhina.olga@gmail.com

 

Школа Конфуція ЗНУ

 

Схожі новини