Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЧАС’НИКОВИЙ ФРЕШ сучасної поезії у ЗНУ

ЧАС’НИКОВИЙ ФРЕШ сучасної поезії у ЗНУ

03.11.2008 15:22 Література

«Листопад - місяць української літератури у Запоріжжі» – саме під таким гаслом минулої суботи у Запорізькому національному університеті відкрився новий молодіжний проект «Осінній фреш».

Освіжати всіх присутніх своїми текстами мали нагоду літератори Запоріжжя та гості з інших міст: Києва, Дніпропетровська, Харкова, Вінниці. Серед запорізьких угрупувань традиційно були представлені літературні клуби „99”, „Водоворот” та не зовсім традиційно – мистецький проект „Кут кола”, який наразі займається створенням відеопоетичних сюжетів.
Ініціатором проекту став член „дев’яток” – Олесь Барліг. В організації йому допомагали учасники фольклорно-літературної студії «Квадрат», яка працює і розвивається у Студентському центрі культури ЗНУ.
В межах кількагодинного „засідання” відбулася презентація другого номеру літературного альманаху «Час’ник», перший номер якого було презентовано на XIII Форумі видавців у Львові. Це видання є доволі специфічним для сучасної літератури, адже в ньому публікуються твори молодих і маловідомих авторів (більшість яких є студентами та випускниками ЗНУ).
Свої враження від зустрічі київський поет та перекладач Тарас Малкович описав так: «Люблю таку камерність: наче і немало людей прийшло, але актова зала здавалася майже порожньою. І це додало якогось комфорту і затишку».

Олександра ЗБОРОВСЬКА

Фото: Олександр Карпюк

Схожі новини