Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному проходить Тиждень української мови

У Запорізькому національному проходить Тиждень української мови

03.11.2008 15:25 Філологічний факультет

31 жовтня в рамках відзначення Дня української писемності та мови у ЗНУ відбулося урочисте відкриття Тижня української мови. Організаторами цього, вже традиційного для нашого університету заходу стали викладачі та студенти філологічного факультету.

За словами декана факультету Тамари Хом’як, головною рисою цьогорічного Тижня української мови стала його науковість. Так, замість творчого вечора на факультеті проведуть низку науково-популярних заходів. Програма тижня включає вікторини, олімпіади, конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, а також конкурс на кращий твір про мову, переклади поезії та багато іншого. Усі переможці будуть відзначені пам’ятними подарунками.
У рамках свята плануються презентації нової книги відомого запорізького краєзнавця Володимира Супруненка. Свій збірник публіцистичних праць „За покликом серця” представить доктор філологічних наук, професор Віктор Чабаненко. Завершиться тиждень української мови 9 листопада урочистостями з нагоди Дня української писемності.

Анна СОБУР

Схожі новини