Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Інженерному інституті магістрам вручили дипломи з відзнакою

В Інженерному інституті магістрам вручили дипломи з відзнакою

В Інженерному інституті магістрам вручили дипломи з відзнакою
04.02.2019 14:30 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут вручення дипломів магістрам свято

31 січня в конференц-залі Інженерного інституту ЗНУ відбулося свято з нагоди вручення магістрам-2019 дипломів і грамот за відмінне навчання та активне громадське життя.

У залі зібралися герої торжества – магістри, а також їхні батьки, професорсько-викладацький склад і адміністрація академії та запрошені до участі в святкуванні почесні гості. Серед них – проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук, керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, директор Департаменту освіти и науки Запорізької міської ради Юлія Погребняк, голова адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району Костянтин Онода, голова Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдані та інші.

Свято розпочалося зі слів подяки випускників своїм викладачам за отримані знання, за терпіння, професіоналізм.
Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук привітав присутніх від імені ректора ЗНУ Миколи Фролова. Він наголосив, що отримання диплома магістра з відзнакою – це вдале завершення важливого життєвого етапу. Водночас Геннадій Миколайович запросив магістрів продовжити навчання в аспірантурі ЗНУ, розповівши про умови вступу, особливості навчання для тих, хто бажає здобути ступінь доктора філософії (PhD), тощо. Він висловив сподівання незабаром побачити кращих випускників Інженерного інституту серед аспірантів ЗНУ.
Чудовим подарунком для всіх учасників свята став концерт, який представив Студентський центр мистецтв Port Arte під керівництвом Людмили Пригаро.

Вітаючи магістрів з випуском, професор Віктор Банах, а також всі інші спікери побажали молоді досягати нових вершин, нових знань, адже вони – цвіт нації, саме на них Україна покладає найбільші надії. Тепло й сердечно вітали випускників почесні гості, зазначивши, що за представниками технічних напрямків – прогрес нації, а Інженерний інститут дає все для подальшого успішного кар'єрного росту.

Голова  Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдані зазначив, що сьогодні одна з найважливіших подій Запорізької області – в світ виходять випускники Інженерного інституту, одного з найсильніших вищих навчальних закладів не тільки в області, а й в усій Україні. Із гордістю повідомив наш гість, що випускник будівельного факультету вишу став головним архітектором Дамаска (Сирія)! Число студентів іноземних держав, впевнений Н. Хамдані, в нашому ЗВО буде зростати, тому що якість освіти в ньому – істинно європейська!

Церемонію нагородження проводила начальник організаційно-виховного відділу Інженерного інституту Ірина Марті, яка зазначила у своєму виступі, що в цей день академія в останній раз нагороджувала кращих з кращих своїх випускників дипломами з відзнакою та почесними грамотами.

І ось настав урочистий момент. Один за одним на сцену піднімалися магістри-відмінники всіх факультетів академії. Радісні посмішки, студентські мантії, літаючі в повітря конфедератки надавали церемонії особливої урочистості. Свято вдалося!

«Vivat magisters! Нехай в житті ваc супроводжують удача й успіх, а нові знання допоможуть підкорювати вершини професійної кар'єри», – із такими словами звернулися присутні до випускників Інженерного інституту.

Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2422622251100487

 

Інженерний інститут

 

 

 

Схожі новини