Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У виші відбувся триденний студентський форум «neforum ZNU»

У виші відбувся триденний студентський форум «neforum ZNU»

У виші відбувся триденний студентський форум «neforum ZNU»
06.02.2019 10:29 Все Головні новини ЗНУ студрада молодіжний форум хакатон у галузі соціальних ініціатив

Узяв участь у молодіжному заході проректор ЗНУ з наукової роботи Геннадій Васильчук, який підкреслив важливість утілення в життя таких проектів. Приєдналася до роботи заходу й голова студради ЗНУ – Марія Пересипко. Керівником заходу виступила студентка ЗНУ, активіст студради вишу Анна Романчук. Зібрання відбувалося на біостанції ЗНУ на острові Хортиця. Участь у заході взяли близько 20 студентів різних курсів та факультетів.

Молодь обговорила процес творення нових ідей, які б покращили благоустрій університету чи життя студентів. Не забули на заході й про відпочинок. Основною відмінністю цього форуму став саме його формат. Цього він уособлював собою свого роду хакатон у галузі соціальних ініціатив. Учасники розробляли власні проекти, користуючись порадами експертів (Геннадій Васильчук, Інна Скороходова та Яна Баткова). На фінальному етапі хакатону автори представили власні проекти.
Участь у заході могли взяти не лише активісти з готовими з ідеями, а й будь-хто. Адже цей «neforum» виявив і просто старанних виконавців, які готові діяти.
Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2425882960774416

Микита Колганов

Схожі новини