Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Архіпова Катерина Каньюлівна

Архіпова Катерина Каньюлівна

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра міського будівництва і архітектури

Старший викладач

Розклад консультацій

 • Понеділок 16:05-17:25
 • П’ятниця 16:05-17:25
 • Дисципліни

  • Архітектурна композиція
  • Малюнок, живопис і кольорознавство
  • Вступ до архітектурно-будівельної діяльності
  • Засоби комп'ютерної архітектурно-містобудівної графіки
  • Ландшафтний дизайн
  • Нарисна геометрія
  • Основи архітектурного проектування
  • Дизайн міського середовища
  • Автоматизований випуск проєктної документації

  Біографія

  У 1979 р. з відзнакою закінчила Ворошиловградський будівельний технікум зі спеціальності «Архітектура». 1979-1980 рр. працювала в архітектурно-будівельному відділі техніком-архітектором в інституті «Запоріжпромбудпроєкт». У 1980-1982 рр. навчалася в Київському державному художньому інституті за фахом архітектор-дизайнер.

  У 1989 р. з відзнакою закінчила будівельний факультет Запорізького індустріального інституту за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» та одержала кваліфікацію «інженер-будівельник».

  У 2006 р. закінчила магістратуру будівельного факультету Запорізької державної інженерної  академії за спеціальністю «Міське будівництво та господарство» та одержала кваліфікацію «інженер-будівельник».

  З 2003 р. – асистент, з 2006 р. – старший викладач кафедри Міського будівництва та господарства Запорізької державної інженерної академії.

  З 2020 р. – старший викладач кафедри Міського будівництва і архітектури Запорізького національного університету Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні

  Наукова робота

  За останні 5 років:

  - випущено 5 навчально-методичних посібника: «Містобудівна графіка», «Автоматизований випуск проектної документації», «Комп’ютерний дизайн архітектурного середовища», «Дизайн міського середовища», «Проектування архітектурного середовища з урахуванням життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями»;

  - 1 методичні вказівки «Архітектурний дизайн і макетування»;

  - видано 9 статей в фахових виданнях;

  - має 7 дискусійних публікацій в збірниках наукових праць студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука 2019» ЗНУ та за матеріалами XХІІІ науково-технічної конференції студентів, магістрантів, аспірантів і викладачів ЗДІА, та круглого столу.

  В 2010 році пройшла стажування за дисциплінами «Архітектура будівель та споруд», «Містобудівна графіка», «Автоматизований випуск проектної документації», «Комп’ютерний дизайн архітектурного середовища» у підрозділі лабораторії №2 Державного науково-дослідного інституту «ЗВ НДІБК» по підвищенню кваліфікації.

  З 2015 працює старшим викладачем кафедри міського будівництва і господарства (з 01.02.2021 р. – кафедри міського будівництва і архітектури). У 2021 р. пройшла стажування в ПП Архітектурна майстерня «ДОМ» під керівництвом сертифікованого архітектора-проєктувальника Петра Турковського за темою «Практична архітектура. Сучасні технології візуалізації архітектурного проектування».

  У 2012, 2016 році нагороджена подякою «Кращій викладач року». В 2020 році – подяка «За проведення тренінгу для учасників Школи лідерів учнівського самоврядування з метою активізації творчого потенціалу школярів, залучення молоді до висвітлення соціальних тем, розвитку навичок, та популяризації освітніх послуг ЗНУ».
  Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

  Архіпова Катерина Каньюлівна