Головна сторінка / Викладачі / Архіпова Катерина Каньюлівна

Архіпова Катерина Каньюлівна

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра міського будівництва і архітектури

Старший викладач

Дисципліни

• Вступ до архітектурно-будівельної діяльності
  • Програмне забезпечення архітектурного проектування
  • Архітектурне проектування
  • Основи архітектурного проектування
  • Вибіркова дисципліна № 3 (Програмні засоби проектування об'єктів архітектури та інтер'єрного дизайну)
  • Вибіркова дисципліна № 6 (Дизайн інтер’єру об’єктів архітектури)

Розклад консультацій

особисті – понеділок, з 11:45 до 14:55, середа з 10:15 до 11:35, 9 корпус, ауд. 54;
дистанційні – Moodle (форум курсу, приватні повідомлення).
Запис на консультації: Viber, Facebook Messenger, Telegram, Moodle (приватні повідомлення).

Біографія

В 1979 році з відзнакою закінчила Ворошиловградський будівельний технікум з спеціальності «Архітектура». З 1979-1980 рік працювала в архітектурно-будівельному відділі №1 техніком-архітектором у «Запоріжпромбудпроєкті». З 1980-1982 навчалася в Київському державному художньому інституті за фахом архітектор-дизайнер. В 1989 році з відзнакою закінчила Запорізький індустріальний інститут за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво». З 1982-1990 працювала в Запорізькому тресті «Укрцветметремонт» інженером. З 1990-1993 рік працювала інженером в архітектурній бригаді №7 "Запоріжгражданпроєктї". З 1993-1999 працювала художником декоратором сцени в Палаці Культури «Октябрський». З 1999-2003 працювала в архітектурно-будівельному ЧП АСФ «А плюс Б» на посаді архітектора. З 2003 року працювала асистентом в ЗДІА. В 2004-2005 навчалась в семінарі «Методи, технології та засоби навчання в вищій школі» підвищення кваліфікації в ЗДІА. В 2006 році з відзнакою закінчила Запорізьку державну інженерну академію за спеціальністю «Міське будівництво та господарство» та здобула кваліфікацію магістра з міського будівництва та господарства.

За останні 5 років:

- випущено 5 навчально-методичних посібника: «Містобудівна графіка», «Автоматизований випуск проектної документації», «Комп’ютерний дизайн архітектурного середовища», «Дизайн міського середовища», «Проектування архітектурного середовища з урахуванням життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями»;

- 1 методичні вказівки «Архітектурний дизайн і макетування»;

- видано 9 статей в фахових виданнях;

- має 7 дискусійних публікацій в збірниках наукових праць студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука 2019» ЗНУ та за матеріалами XХІІІ науково-технічної конференції студентів, магістрантів, аспірантів і викладачів ЗДІА, та круглого столу.

В 2010 році пройшла стажування за дисциплінами «Архітектура будівель та споруд», «Містобудівна графіка», «Автоматизований випуск проектної документації», «Комп’ютерний дизайн архітектурного середовища» у підрозділі лабораторії №2 Державного науково-дослідного інституту «ЗВ НДІБК» по підвищенню кваліфікації.

З 2015 працює старшим викладачем кафедри міського будівництва і господарства (з 01.02.2021 р. – кафедри міського будівництва і архітектури). У 2021 р. пройшла стажування в ПП Архітектурна майстерня «ДОМ» під керівництвом сертифікованого архітектора-проєктувальника Петра Турковського за темою «Практична архітектура. Сучасні технології візуалізації архітектурного проектування».

У 2012, 2016 році нагороджена подякою «Кращій викладач року». В 2020 році – подяка «За проведення тренінгу для учасників Школи лідерів учнівського самоврядування з метою активізації творчого потенціалу школярів, залучення молоді до висвітлення соціальних тем, розвитку навичок, та популяризації освітніх послуг ЗНУ».

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Архіпова Катерина Каньюлівна