Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Гребенюк Ігор Володимирович

Гребенюк Ігор Володимирович

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра міського будівництва і архітектури

Асистент

Дисципліни

  • Практичні та лабораторні заняття з різних дисциплін

Розклад консультацій

Особисті – щотижнево за розкладом (1 год.).
Дистанційні – Moodle (форум курсу, приватні повідомлення).
Запис на консультації: Viber, Facebook Messenger, Moodle (приватні повідомлення).

Біографія

Народився 16 травня 1983 року у місті Запоріжжя. У 2005 році закінчив Запорізьку державну інженерну академію за спеціальністю "Промислове та цивільне будівництво", здобув кваліфікацію спеціаліст.

Вступив у 2005 році на денну форму аспірантурі Запорізької державної інженерної академії та успішно закінчив її у 2008 році. З листопада 2008 року асистент кафедри міського будівництва і господарства (з 01.02.2021 р. – кафедри міського будівництва і архітектури).

У 2015 році призначений відповідальнім за проходження практик на кафедрі міського будівництва та господарства (з 01.02.2021 р. – кафедри міського будівництва і архітектури).

Наукова робота

Є автором близько 30 публікацій, з яких 6 статей у фахових виданнях України. У 2016 році отримав сертифікат від Autodesk Authorized Training Center. Веде активну роботу по залученню студентів до наукової роботи, що писали дослідницькі роботи до наукової конференції.

У складі творчої групи кафедри у 2017 р. став переможцем Міжнародного архітектурного конкурсу, який проводився Міжнародним виконавчим комітетом (IEC) з 11.12.2016 до 07.04.2017 (сертифікат 1-63/1-17/1), за створення ескізного проекту «Типова секція багатоповерхової житлової будівлі соціального призначення з реабілітаційним центром, дотриманням вимог щодо формування середовища для осіб з особливими потребами, а також застосуванням технологій і матеріалів для дотримання вимог енергоефективності та енергоощадності будівель».

Постійно підвищує свій професійний рівень та педагогічну майстерність: у 2018 році отримав сертифікат ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» (м. Запоріжжя) де проходив стажування, у березні 2021 року отримав сертифікат Школи педагогічної майстерності Запорізького національного університету за проходження стажування на курсі підвищення кваліфікації «Вдосконалення педагогічної майстерності викладача закладу вищої освіти». 

З 2018 є Дійсним членом Асоціації «Німецько-українська інженерна палата Запорізької області». Коло наукових інтересів: комп’ютерні технології розрахунків будівельних конструкцій, будівель і споруд, системи автоматизованого проєктування об’єктів архітектури, геоінформаційні технології в містобудуванні.

Тільки за останні 5 років видано:

- 6 публікацій в фахових виданнях;

- 1 навчально-методичний посібник у співавторстві та 1 методичні вказівки;

- 15 дискусійних публікацій разом зі студентами за матеріалами Міжнародних науково-практичних та науково-технічних конференцій.

Є відповідальним по кафедрі за проходження та організацію різних видів практик студентів.
Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Гребенюк Ігор Володимирович