Головна сторінка / Викладачі / Добровольська Оксана Григорівна

Добровольська Оксана Григорівна

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра міського будівництва і архітектури

Кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри міського будівництва і архітектури

Розклад консультацій

• Понеділок 08:00-09:00
  • Середа 08:00-09:00
  • Дисципліни

• Інженерне обладнання будівель
    • Міські інженерні мережі
    • Насосні та повітродувні станції
    • Санітарно-гігієнічні основи спеціальності
    • Водопровідні мережі
    • Санітарно-технічне обладнання будівель
    • Споруди та обладнання систем водопостачання
    • Аналіз ефективності роботи систем водопостачання та водовідведення
    • Водопостачання промислових підприємств
    • Експлуатація водопровідно-каналізаційного господарства
    • Раціональне використання водних ресурсів
    • Сучасні водні технології
    • Моніторинг та удосконалення інженерних об’єктів
    • Системи водовідведення промислових підприємств

Біографія

У 1992 р. закінчила будівельний факультет Запорізького індустріального інституту за спеціальністю «Раціональне використання водних ресурсів і знешкодження промислових стоків» та одержала кваліфікацію «інженер-технолог».

З 1994 р. по 2006 р. – асистент кафедри водопостачання та водовідведення Запорізької державної інженерної академії.

У 1995 р. вступила до аспірантури Запорізького індустріального інституту, яку закінчила у 1999 р. Одержала кваліфікацію «інженер-дослідник».

З листопада 2006 р. по вересень 2016 р. – старший викладач кафедри водопостачання та водовідведення Запорізької державної інженерної академії.

У 2016 р. у спеціалізованій вченій раді Одеської державної академії будівництва та архітектури захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за темою «Вдосконалення оперативного управління системами подачі та розподілення води в реальному часі».

З вересня 2016 р. по вересень 2018 р. працювала доцентом кафедри водопостачання та водовідведення Запорізької державної інженерної академії, з вересня 2018 р. по лютий 2021 р. – доцентом кафедри міського будівництва та господарства Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ.

З 2021 р.- доцент кафедри міського будівництва і архітектури Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ.

Дійсний член Академії будівництва України.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: цивільна інженерія, використання різних типів інженерних систем і мереж, їх розрахунків в архітектурно-містобудівному проєктуванні, інженерне забезпечення будівель, будівництво, реконструкція міських інженерних мереж в умовах відбудови об’єктів містобудування, архітектури та будівництва, гідравлічні режими роботи водопровідних мереж, технології водопідготовки.

Здійснює керівництво 2 аспірантами.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Добровольська Оксана Григорівна