Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Гребенюк Олена Володимирівна

Гребенюк Олена Володимирівна

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра міського будівництва і архітектури

Старший викладач

Дисципліни

  • Конструкції з дерева і пластмас
  • Вибіркова дисципліна №3 (Основи землевпорядкування)

Розклад консультацій

особисті – щотижнево за розкладом (1 год.);
дистанційні – Moodle (форум курсу, приватні повідомлення).
Запис на консультації: Viber, Facebook Messenger, Moodle (приватні повідомлення).

Біографія

Народилася 16 серпня 1972 року у місті Запоріжжя. У 1995 році закінчила Запорізьку державну інженерну академію за спеціальністю "Промислове та цивільне будівництво", здобула кваліфікацію інженер-будівельник. На кафедрі працює з 1995 року.

У 2004 році стала пошукувачем кафедри міського будівництва і господарства. Виконує обов’язки вченого секретаря кафедри.

З 2015 року працює старшим викладачем кафедри міського будівництва і господарства (з 01.02.2021 р. – кафедри міського будівництва і архітектури).

Наукова робота

Коло наукових інтересів: особливості розрахунків залізобетонних конструкцій будівель і споруд у складних інженерно-геологічних умовах, геоінформаційні технології в містобудуванні, реконструкція об’єктів архітектури.

Тільки за останні 5 років видано:

- 4 статті в фахових виданнях;

- 3 у співавторстві навчально-методичних посібника та 1 методичні вказівки;

- 16 дискусійних публікацій разом зі студентами за матеріалами Міжнародних науково-практичних та науково-технічних конференцій.

У складі творчої групи кафедри у 2017 р. стала переможцем Міжнародного архітектурного конкурсу, який проводився Міжнародним виконавчим комітетом (IEC) з 11.12.2016 до 07.04.2017 (сертифікат 1-63/1-17/1), за створення ескізного проекту «Типова секція багатоповерхової житлової будівлі соціального призначення з реабілітаційним центром, дотриманням вимог щодо формування середовища для осіб з особливими потребами, а також застосуванням технологій і матеріалів для дотримання вимог енергоефективності та енергоощадності будівель».

З 2018 року є Дійсним членом Асоціації «Німецько-українська інженерна палата Запорізької області».

Постійно підвищує свій професійний рівень та педагогічну майстерність: У 2021 р. пройшла стажування в ПП Архітектурна майстерня «ДОМ» під керівництвом сертифікованого архітектора-проєктувальника Петра Турковського за темою «Практична архітектура. Сучасні технології візуалізації архітектурного проектування», у березні 2021 року отримала сертифікат Школи педагогічної майстерності Запорізького національного університету за проходження стажування на курсі підвищення кваліфікації «Вдосконалення педагогічної майстерності викладача закладу вищої освіти». 
Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Гребенюк Олена Володимирівна