Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Головна сторінка / Викладачі / Анін Віктор Іванович

Анін Віктор Іванович

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Кафедра промислового та цивільного будівництва

Доктор технічних наук, професор

Дисципліни

• Організація, планування та системи управління в будівництві
  • Технологія та організація будівництва.
  • Техніко-економічне обгрунтування проектних рішень

Розклад консультацій

• Понеділок, з 12:00 до 13:30
  • П’ятниця, з 13:00 до 14:00

Біографія

У 1976 році закінчив Севастопольський будівельний технікум, сеціальність промислове та цивільне будівництво. У 1984 році закінчив Київський інженерно-будівельний інститут із відзнакою по сеціальності промислове та цивільне будівництво. В 1991 році захистив кандидатську дисертацію при Київському інженерно-будівельному інституті. З 1998 року академік Академії будівництва України. В 2005 році захистив докторську дисертацію за спеціальністю 08.07.03 «Економіка будівництва» тема роботи: «Теоретично-методологічні основи функціонування будівельних організацій в конкурентному середовищі». В 2006 році присвоєно звання професор. В 2018 підвищення кваліфікації в Запорізькому відділенні ДП НДІБК за темою: «Оптимізація процедур управління економічними та організаційно-технологічними процесами в будівельному виробництві»

Наукова робота

Наукові інтереси: сучасні моделі удосконалення організаційних процесів будівельного виробництва; особливості вирішення планових задач розгалужених виробничих систем будівельного кластеру; удосконалення підходів розрахунку кошторисної вартості будівельних об’єктів. Член спеціалізованої вченої ради КНУБА по захисту докторських і кандидатських дисертацій за спеціальністю економіка та управлінняя підприємствами, організація та технологія будівництва. В 2010 році Аніна В.І. було нагороджено почесною грамотою Кабінету Міністрів України за значні здобутки в галузі будівництва, нагороджений орденом «За заслуги ІІІ ступеню» та відзначений премією ім. Буднікова Академії будівництва України.

Опубліковано більше 80 праць, у тому числі: 2 монографії, 3 навчальних підручника, підготував 6 кандидатів та одного доктора економічних наук.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Анін  Віктор  Іванович