Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Весело стартували

Весело стартували

07.11.2008 13:28 Спорт

6 листопада у спорткомплексі ЗНУ пройшли змагання «Веселі старти» між мешканцями другого, третього та четвертого гуртожитків Запорізького національного. До складу кожної з команд увійшло по 8 учасників, найсильнішою з них виявилася збірна третього гуртожитку.

Серйозно поставитись до виконання завдань учасникам змагань було складно - вони більше нагадували добре сплановану гумористичну виставу. Програма змагань включала конкурси ігрового характеру, на зразок пробігти “на чотирьох” визначену відстань чи подолати її цілою командою, тримаючись за руки.
Через варіативність конкурсів та їхнє виконання ставало смішно не тільки учасникам, але й глядачам. У підсумку перемогу завоювала команда третього гуртожитку, наступною стала команда з другого, а найслабшими виявились мешканці четвертого гуртожитку. Минулого року вінок першості дістався команді гуртожитку № 2.

Микола ЖИРІВСЬКИЙ