Головна сторінка / Викладачі / Явтушенко Анна Володимирівна

Явтушенко Анна Володимирівна

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра металургійних технологій, екології та техногенної безпеки

Кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри

Розклад консультацій

• Пт. 13:00-15:00
  • Дисципліни

• Суміщені процеси обробки металів тиском
    • несиметричні процеси прокатки
    • кінцева обробка прокату
    • технологія кування та об`ємного штампування
    • проектування цехів для обробки металів тиском
    • технологія листового штампування
    • динаміка і міцність обладнання для обробки тиском
    • стандартизація та технічні вимірювання
    • основи трибології
    • науково-педагогічний практикум.

Біографія

Народилась 8 серпня 1978 року в м. Запоріжжя. Закінчила загальноосвітню школу № 70. У 2001 р. закінчила Запорізький державний технічний університет за спеціальністю обробка металів тиском. У 2001 - 2005 р.р. працювала інженером-технологом на ВАТ "Мотор Січ". З 2005 по 2008 р.р. навчалась в аспірантурі в Запорізькому державному технічному університеті за спеціальністю 05.03.05 - процеси та машини обробки тиском. В 2008 р. захистила дисертацію на звання кандидата наук у спеціальній раді Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля. З 2005 по 2010 р.р. працювала асистентом кафедри ОМТ Запорізького національного технічного університету. З 2010 по 2021 р.р. працювала доцентом кафедри ОМТ національного університету "Запорізька політехніка". З вересня 2021 працюю на кафедрі ОМТ Інженерного інституту Запорізького національного університету.

Приймаю участь в роботі науково-технічних конференцій та семінарів, керую курсовими та дипломними роботами.

Маю наукові публікації, навчальні посібники і методичні рекомендації для студентів.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Явтушенко Анна Володимирівна