Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Інженерному інституті ЗНУ відбулася нарада з питань організації освітнього процесу

В Інженерному інституті ЗНУ відбулася нарада з питань організації освітнього процесу

В Інженерному інституті ЗНУ відбулася нарада з питань організації освітнього процесу
12.02.2019 15:00 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут нарада освітній процес освітньо-професійні програми проектна діяльність вступна кампанія

Восьмого лютого в Інженерному інституті ЗНУ відбулася чергова нарада з питань організації навчального процесу у 2019-2020 н.р.. Із доповідями виступали директор Інженерного інституту ЗНУ Геннадій Коломоєць, заступник директора Тетяна Шарапова, заступник відповідального секретаря приймальної комісії ЗНУ Микола Світанько, фахівець І категорії відділу моніторингу якості освіти і ліцензування Світлана Калініна. На нараді були присутні декани факультетів Інженерного інституту, їхні заступники, завідувачі кафедр та співробітники кафедр, які займаються плануванням навчального процесу.

Засідання відкрив директор Інженерного інституту Геннадій Коломоєць. Він окреслив головну мету зібрання, а саме, розробку освітніх-професійних програм та складання навчальних планів 2019 року введення.

Фахівець І категорії Світлана Калініна виступила з інформацією про види і результати професійної діяльності науково-педагогічних працівників на кафедрах, які забезпечують освітній процес зі спеціальностей; складання проектних груп та груп забезпечення; з інформацією про розробку нових освітньо-професійних програм з урахуванням правил прийому на 2019 р.

Про те, як проходить підготовка до вступної кампанії, доповів заступник відповідального секретаря приймальної комісії ЗНУ Микола Світанько. Микола Вікторович проаналізував стан подачі кафедрами кандидатур для роботи в фахових та апеляційних комісіях та нагадав, що до 13.02.2019 необхідно розробити білети для фахових іспитів в тестовому форматі.

Заступник директора Інженерного інституту ЗНУ Тетяна Шарапова звернула увагу присутніх на особливості Стандартів вищої освіти, які притаманні технічній освіті. Вона також наголосила на необхідності, враховуючи вищезазначене, визначити загальні підходи до організації навчального процесу за технічними спеціальностями.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2435498229812889

 

Адміністрація Інженерного Інституту ЗНУ

 

Схожі новини