Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК взяли участь у конкурсі «Найрозумніший»

Студенти ЕПК взяли участь у конкурсі «Найрозумніший»

Студенти ЕПК взяли участь у конкурсі «Найрозумніший»
13.02.2019 16:14 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж дозвілля конкурс «Найрозумніший»

Одинадцятого грудня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся конкурс «Найрозумніший». Організаторами цього заходу були викладачі коледжу, Ганна Фоменко, Тетяна Смолянкова та Анна Шека. Захід розділили на 2 частини, щоб дати можливість взяти участь усім охочим – як студентам 1 курсу вcіх спеціальностей, так і третьокурсникам.

Спочатку студентів розподілили на команди. У першій частині заходу згуртувалося 4 команди, а у другій – 6. Далі учасникам дали завдання назвати свою команду. Назви команд вразили своєю креативністю.

Коли студентів було ознайомлено з правилами, розпочалася перший тур «Питання-відповідь», в якому головною зброєю було логічне мислення, швидкість та згуртованість команди.

Наступною була гра «Порожні клітинки», де головною стратегією став «мозковий штурм» учасників команди. Задля перевірки уваги конкурсантів їм запропонували  випробування «Знайди зайве».

Наступними етапами конкурсу були кросворд і завдання на ерудицію «Правда чи ні», яке найбільше зацікавило студентів та спонукало до дискусій між членами команди.

У заключному турі конкурсу молодь демонструвала математичні здібності, вирішуючи у сканворд «Найкмітливіший».

Перемогу вибороли дві команди студентів 1 курсу: спеціальності «Правознавство» та спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

Учасники були вдячні організаторам конкурсу за змогу отримати досвід роботи в команді та продемонструвати свої власні здібності.

Організатори, своєю чергою, бажають переможцям та всім учасникам подальших успіхів, нових досягнень та перемог!

 

Вероніка Агапова

 

Схожі новини