Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні журналісти отримали підручники

Майбутні журналісти отримали підручники

12.11.2008 10:46 Факультет журналістики Бібліотека

На початку листопада факультет журналістики ЗНУ отримав більш ніж 200 книжок від Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченко.

Говорять, що подарунки бувають трьох видів: дешеві, коштовні та книжки. Для майбутніх українських журналістів останній є найціннішим. Нестачу сучасної спеціалізованої літератури вже не перший рік відчувають українські студенти, які змушені користуватись підручниками радянських часів чи закордонними джерелами.
На факультеті журналістики ЗНУ це питання тепер буде вирішено за рахунок книжок «Словник журналіста», «Універсальний журналіст», «Журналістська етика», «Медіа право», «Ефірна журналістика». Підручники було надано в рамках міжнародного проекту Євросоюзу-ТАСІС-Бі-Бі-Сі "ЖОРНА" (абревіатура від "Журналістська Освіта: Розвиток Навичок"), який покликаний сприяти перебудові журналістської освіти в Україні і наближенню її до стандартів, визнаних і успішно застосовуваних у багатьох країнах Європи. Примірник кожного з п’яти підручників залишиться на кафедрах факультету журналістики – студенти зможуть користуватись ними у будь-який час. Решту ж літератури буде передано у наукову бібліотеку ЗНУ.

Катерина Гопенко