Головна сторінка / Викладачі / Туришев Костянтин Олегович

Туришев Костянтин Олегович

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра електроніки, інформаційних систем та програмного забезпечення

Асистент

Розклад консультацій

• Вівторок – 12.00-14.00,
  • четвер – 12.00-14.00

Дисципліни

• Електромеханічні перетворювачі енергії
  • Моделювання в електроніці
  • Пристрої цифрової електроніки
  • Електромагнітна техніка
  • Джерела вторинного електроживлення радіоелектронної апаратури
  • Енергетична електроніка
  • Математичні методи оптимізації
  • Напівпровідникові квантові структури та надгратки
  • Оптоелектронні компоненти та системи
  • Органічна електроніка
  • Перетворювачі, що керуються мережею
  • Прилади на нанорозмірних та квантових ефектах
  • Субмікронні технології

Біографія

Туришев Костянтин Олегович у 1977 році закінчив середню школу №3 у м Андижан із золотою медаллю і вступив на фізико-металургійний факультет Запорізького індустріального інституту (ЗІІ). Закінчив навчання в інституті в 1982 році. Після закінчення інституту працював на посаді інженера-технолога на Корсунь-Шевченківському верстатобудівному заводі. З серпня 1984 року по жовтень 1984 року працював на посаді інженера в Запорізькій філії Всесоюзного науково-дослідного і конструкторського інституту «Цветметавтоматіка». З жовтня 1984 року по листопад 1996 року працював на кафедрі промислової електроніки Запорізького індустріального інституту на посаді наукового співробітника кафедри. У період з грудня 1996 року по листопад 1999 року проходив навчання в аспірантурі Запорізької державної інженерної академії (ЗДІА). У період з грудня 1999 року по грудень 2015 року працював на посаді заступника директора ПП «НПКФ "Екотех" з наукових питань. У 2005 році, без відриву від виробництва, закінчив магістратуру в ЗДІА.

З грудня 2015 року працюю на посаді асистента кафедри мікроелектронних та електронних інформаційних систем.

Наукова робота

Автор понад 20 друкованих праць, в тому числі 4 авторських свідоцтва і 2 патенти. Напрямки роботи:

• Напівпровідникові перетворювачі електричної енергії
  • Електросинтез озону
  • Проектування пристроїв та систем світлодіодного освітлення, індикації та сигналізації

Веде активну роботу по залученню студентів до наукової роботи. На протязі останніх п'яти років студенти під керівництвом Туришева К.О. приймали участь у Всеукраїнських науково-технічних конференціях студентів, магістрантів, аспірантів і викладачів.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Туришев Костянтин Олегович