Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Головна сторінка / Викладачі / Коваленко Віктор Леонідович

Коваленко Віктор Леонідович

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Кафедра електротехніки та енергоефективності

доктор технічних наук, професор

Дисципліни

• Поновлювані та альтернативні джерела енергії
  • Енергетичні системи та комплекси
  • Електротехнічні матеріали
  • Енергозбереження та використання поновлювальних джерел
  • Електричні системи та мережі
  • Основи релейного захисту
  • Електропостачання промислових підприємств
  • Електрична частина станцій та підстанцій

Розклад консультацій

Біографія

В 2005 році з відзнакою закінчив Запорізький національний технічний університет. У 2006 р. був прийнятий до аспірантури Запорізької державної інженерної академії та на посаду асистента кафедри енергетичного менеджменту. Під час навчання в аспірантурі ним було проведено фундаментальні дослідження в галузі вторинної гідроенергетики промислових підприємств, в результаті яких було успішно захищено у спеціалізованій вченій раді при Інституті відновлюваної енергетики НАН України 12.10.2011 року дисертаційну роботу за спеціальністю «05.14.08 – Перетворювання відновлюваних видів енергії» на тему «Система утилізації вторинних гідроенергетичних ресурсів промислових підприємств». В листопаді 2011 року Коваленко В.Л. посів посаду старшого викладача кафедри електротехніки та енергетичного менеджменту Запорізької державної інженерної академії, а з 1 лютого 2012 року перейшов на посаду доцента тієї ж кафедри. З жовтня 2011 р. по серпень 2015 р. посідав посаду заступника декана факультету енергетики та енергозбереження, а з вересня 2015р. – працював на посаді в.о. декана факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій. З лютого 2016 р. по червень 2020 р. обіймав посаду декана того ж факультету.

Наукова робота

Виконує наукові дослідження в області можливості використання вторинних енергоресурсів, альтернативних та поновлюваних джерел енергії для підвищення енергоефективності промислових підприємств, бере активну участь у вітчизняних та міжнародних науково-практичних конференціях, залучає студентів до виконання наукових досліджень.

Автор понад 120 наукових та навчально-методичних праць, в тому числі 3 монографій, 4 патентів України на методи та корисні моделі.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Коваленко Віктор Леонідович