Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спартакіада ЗНУ триває

Спартакіада ЗНУ триває

17.11.2008 12:01 Спорт Спортклуб

Минулого тижня завершився ще один етап Спартакіади ЗНУ - з настільного тенісу. За місця на п’єдесталі пошани боролися як чоловічі, так і жіночі команди факультетів.

Знову дивували представники біологічного факультету, які протягом Спартакіади з різних видів спортивних змагань уперто не покидають трійку лідерів. Так, у настільному тенісі дівчата з біофаку вибороли бронзу, а хлопці – срібло.
Перше та друге місце в жіночому турнірі посіли команди факультетів менеджменту і соціальної педагогіки та психології. Серед чоловічих команд золото здобули студенти факультету іноземної філології, а бронзу – економісти. На жаль, доводиться констатувати невдалий виступ команд юридичного факультету, які двічі посіли останні місця. Сподіваємось, що вони ще покажуть кращі результати у змаганнях із шахів, які проходитимуть цими днями у спортзалі другого навчального корпусу ЗНУ.

Микола ЖИРІВСЬКИЙ