Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП відбулася Всеукраїнська учнівська олімпіада з педагогіки та психології

26.02.2019 08:53 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами олімпіада для учнів

На факультеті соціальної педагогіки та психології  відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології. У заході взяли участь 44 учня шкіл м. Запоріжжя та Запорізької області (Бердянськ, Мелітополь, Енергодар, Гуляйполе, Приморськ, Приазов’є, Якимівка та внших). Для багатьох учасників участь в олімпіаді з педагогіки та психології вже стала доброю традицією. Адже  вона вже п’ятий рік поспіль проводиться на факультеті СПП Запорізького національного університету.

Учасників та вчителів привітав проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор Олександр Гура. Він наголосив, що педагоги та психологи – це найважливіші професії у сучасному суспільстві, та побажав учасникам успіхів при написанні олімпіади.  Декан факультету соціальної педагогіки та психології, доцент Ольга Пономаренко підкреслила актуальність спеціальностей, за якими готує факультет фахівців та запросила абітурієнтів на навчання й за новими спеціальностями – «початкова освіта», «дошкільна освіта» та «спеціальна освіта». Старшокласників привітала й почесний гість олімпіади Оксана Устименко – методист Центру позашкільної освіти комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР. Модератором заходу стала заступник декана з профорієнтаційної роботи факультету соціальної педагогіки та психології Олена Лещенко. Учасникам олімпіади представили членів журі, серед яких були: завідувач кафедри акторської майстерності та дизайну, професор Галина Локарєва, завідувач кафедри соціальної педагогіки, професор Наталія Заверико, завідувач кафедри психології, доцент Наталія Губа, а також доценти Юліана Мацкевіч і Лариса Іванова.

На початку заходу учні з цікавістю ознайомились із презентацією про спеціальності факультету соціальної педагогіки та психології: соціальна педагогіка, психологія, початкова освіта, дошкільна освіта, спеціальна освіта, сценічне мистецтво та графічний дизайн. Також кожен учасник олімпіади отримав флайери зі спеціальностями СПП та афіши факультету.

Переможцями олімпіади, посівши 1 місце, стали Боброва Анастасія, учениця 11 класу Запорізького класичного ліцею, Півненко Поліна, учениця 11 класу Запорізької гімназії № 6, та Лущіц Вероніка, учениця 10 класу Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Друге місце розділили між собою учні Карпова Вероніка (Запорізький колегіум «Елінт»), Кіт Таліла, Штепа Анастасія, Холодков Гліб,  Клименко Олександра (Запорізька гімназія № 6), Орлова Катерина (Ліцей № 10 Мелітопольської міської ради), Батіщева Катерина (Енергодарський  навчально-виховний комплекс №5), Зерняк Софія (Запорізький класичний ліцей), Аріна (Запорізька суспільно-гуманітарна гімназія №27).

Третє місце посіли Залевська Ольга (Запорізька гімназія № 6), Яра Ганна (Комунальний заклад «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1»), Харченко Діана, Шопова Злата (Запорізький колегіум «Елінт»), Александрова Олександра (Комунальний заклад «Спеціалізована школа – загальноосвітній навчальний заклад № 1 І-ІІІ ступенів м. Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів»), Бурлаковський Олексій (Енергодарський навчально-виховний комплекс №5), Дзежик Ірина (Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 51), Олешко Альона (Мелітопольська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 25) та ін.

Після написання олімпіади учасники зазначили, що із захопленням відповідали на завдання, оскільки вони були цікавими, творчими та актуальними.

Підбиваючи підсумки заходу, варто зазначити, що учні досить відповідально поставились до участі в олімпіаді. Адже вона може стати сходинкою до наближення до омріяної мети – стати студентом факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ.

Факультет соціальної педагогіки та психології