Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели науково-практичний семінар «Навчання через гру у початковій школі: Що? Де? Коли? Як? Чому?»

У ЗНУ провели науково-практичний семінар «Навчання через гру у початковій школі: Що? Де? Коли? Як? Чому?»

У ЗНУ провели науково-практичний семінар «Навчання через гру у початковій школі: Що? Де? Коли? Як? Чому?»
27.02.2019 12:57 Все Головні новини РОНІК Університет Регіональний освітній науково-інноваційний комплекс співпраця зі школами науково-практичний семінар

Двадцять шостого лютого в рамках роботи регіонального освітнього науково-інноваційного комплексу на базі Запорізького національного університету відбувся науково-практичний семінар. Серед основних його завдань організатори відзначили обмін ідеями, досвідом, механізмами втілення інновацій в освітній системі, а також – діагностику інформаційних запитів, проблем та їх вирішення.

Такий захід у ЗНУ проходить вже вдруге. Його мета – надати змогу учасникам подискутувати про зміни інновацій в освітньому процесі. Модератором семінару стала керівник освітніх проектів «The Lego Foundation в Україні», а також координатор проекту «Сприяння Освіті» Оксана Рома.

«Коли ти приходиш на такі заходи, ти не просто хочеш донести якусь місію, але й прагнеш виконати найголовніше завдання. Для цього потрібно зрозуміти, які саме люди перед тобою, із якою енергією, якими думками та побажаннями ти маєш справу. Я намагалася відчувати слова, які найчастіше вживалися в цій аудиторії, – це натхнення і платформа обміном досвіду та ідеями», – наголосила Оксана Рома.

Цього разу науково-практичний захід був присвячений такому актуальному питанню, як навчання через гру в початковій школі, що, на сьогодні, в контексті створення Нової української школи, набуває особливого значення й дозволяє не лише навчати молодших школярів, але й формувати їхні цінності.

Основним підтвердженням участі у цих семінарів є сертифікат, який засвідчує здобуті знання й отримані компетенції.

Нагадаємо, що 29 березня у ЗНУ відбудеться новий тренінг із питань менеджменту освітніх проектів в контексті розвитку професійної мобільності керівників середньої освіти.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2461399830556062

 

Аліна Бєломийцева,
студентка факультету журналістики


Схожі новини