Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Шарапова Тетяна Анатоліївна

Шарапова Тетяна Анатоліївна

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра металургійних технологій, екології та техногенної безпеки

Кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри

Дисципліни

  • Хімія
  • Хімія (спеціальні питання)
  • Хімічні та термічні засоби обробки води 

Розклад консультацій

  • Середа 13:00 – 15:00

Біографія

У 1993 році з відзнакою закінчила Запорізький медичний інститут за спеціальністю «Фармація». З 1993 по 1996 рік - очний аспірант кафедри органічної хімії Запорізького медичного інституту. У 1996 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 15.00.05 «Фармацевтична хімія та фармакогнозія» на тему «Синтез, фізико-хімічні та біологічні властивості N- похідних 8-аміно(гідразиноксантинів)» у Запорізькому державному медичному університеті . У 2003 році отримала вчене звання доцента кафедри хімії Запорізької державної інженерної академії. Виконувала обов'язки заступника декана з навчальної роботи. З вересня 2017 року обіймала посаду начальника начального відділу Запорізької державної інженерної академії. З січня 2019 року – заступник директора з навчально-виховної роботи Інженерного інституту Запорізького національного університету. Педагогічний стаж понад 18 років.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: пошук біологічно-активних сполук серед похідних ксантину і пурину; синтез; вивчення фізико-хімічних, мікробіологічних та фармакологічних властивостей синтезованих сполук.

Має у співавторстві близько 240 наукових, навчально-методичних, статей, тез, посібників та методичних розробок, положень з організації освітнього процесу, стандартів закладу вищої освіти , 1 патент на винахід.

За значний особистий внесок в підготовку кадрів та досягнення в професійній діяльності нагороджена почесними грамотами Управління освіти і науки Запорізької ОДА, Управління з питань охорони здоров'я Запорізької міської ради, Департаменту охорони здоров'я Запорізької ОДА, Виконавчого комітету Запорізької міської ради, Міністерства охорони здоров'я України.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Шарапова Тетяна Анатоліївна