Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Полікарпова Лілія Вікторівна

Полікарпова Лілія Вікторівна

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра міського будівництва і архітектури

Старший викладач

Контакти

Розклад консультацій

 • вівторок і четвер з 14:30 до 16:00
 • Дисципліни

  • Архітектурна композиція
  • Основи розпланування території міст
  • Формування, планування та благоустрій міського середовища
  • Містобудівництво та інженерний благоустрій міст
  • Ландшафтний дизайн
  • Планування міст
  • Планування і благоустрій міських територій
  • Інженерний благоустрій міських територій

  Біографія

  У 1979 році закінчила Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут, архітектурний факультет, отримала кваліфікацію архітектора. У 2006 році закінчила Запорізьку державну інженерну академію, отримала диплом магістра з міського будівництва та господарства. З 1979 р. по 1983 р. працювала в Запорізькому відділенні «Промбудпроєкт» архітектором. З 1983 по 2018 р. працювала в ЗДІА як штатний співробітник, на посаді старшого викладача кафедри міського будівництва та господарства. З 1998 по 2015 р. виконувала обов’язки заступника декана факультету Будівництва та цивільної інженерії по навчально-виховній роботі. З 2019 р. працює як штатний співробітник, на посаді старшого викладача кафедри міського будівництва і господарства а з 01.012020 р. – кафедри міського будівництва і архітектури Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ. З 2000 р. виконує обов’язки заступника завідуючого кафедрою.

  Наукова робота

  Коло наукових інтересів: архітектура, містобудування, ландшафтний дизайн.

  Веде активну роботу по залученню студентів до наукової роботи: керівництво науковими доповідями на конференціях, участь в олімпіадах.

  За останні 5 років видано: - 11 статей у фахових виданнях;
  - 11 дискусійних публікацій особисто та спільно зі студентами за матеріалами Міжнародних науково-практичних та науково-технічних конференцій, матеріалами круглого столу;
  - видано 3 навчально-методичних посібника та 3 методичних вказівок.

  З 01.01.19 р. по 31.12.19 р. була відповідальним виконавцем держбюджетної науково-дослідної роботи кафедри «Формування системи архітектурно-конструктивних заходів безпеки та міцнісних параметрів при проектуванні та реконструкції будівель і споруд, а також при інженерному перетворенні щільно-забудованих міських територій» (шифр теми 2-1ДВ/18). Розділ 4: «Формування системи міцностних параметрів заходів безпеки при інженерному перетворенні щільно забудованих міських територій».

  З 01.01.20 р. є відповідальний виконавець держбюджетної науково-дослідної роботи кафедри міського будів­ництва і господарства (тепер міського будівництва і архітектури): «Забезпечення сталого розвитку тери­торій у галузях містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства» (шифр теми 1-ДВ/20, № держреєстрації 0120U104927).

  1. Робота у складі організаційного комітету I-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.

  2. Підготовка студентів до IІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади, що зайняли призові місця:

  – Островська Д., група БУД-12-2д – 3-е місце з дисципліни «Планування та благоустрій міст», ОДАБА, Одеса, 2016 р.;

  – Мальцева В.В., гр. БУД-13-2д – 3-е місце зі спеціальності «Міське будівництво та господарство», Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне, 2017 р.;

  – Новосьолова К.А. – група БУД 14-2д – 3-е місце зі спеціальності «Міське будівництво та господарст­во», Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне, 2018 р.

  Брала активну участь у роботі складу журі (як член журі) II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади (Всеукраїнської олімпіади та Всеукраїнського огляду-конкурсу магістерських робіт і курсових проектів) зі спеціальності «Міське будівництво та господарство»: ОДАБА, Одеса, 2016 р., Національний університет водного господарства та природокорис­тування, м. Рівне, 2017-2018 р.

  У 2019 р. організувала та провела I-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Планування та благоустрій міст».

  Постійно підвищує свій професійний і загальнокультурний рівень та педагогічну майстерність: у 2019 році отримала сертифікат ДП «ДІПРОПРОМ» (м. Запоріжжя) де проходила стажування за темою «Організація архітектурного простору міського середовища», у березні 2021 року отримала сертифікат Школи педагогічної майстерності Запорізького національного університету за проходження стажування на курсі підвищення кваліфікації «Вдосконалення педагогічної майстерності викладача закладу вищої освіти». 

  Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

  Полікарпова Лілія Вікторівна