Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Переможці конкурсу «Міс та містер Університет Запоріжжя-2008» навчаються у ЗНУ

Переможці конкурсу «Міс та містер Університет Запоріжжя-2008» навчаються у ЗНУ

24.11.2008 11:32 Конкурс

До Міжнародного дня студента у Запоріжжі традиційно було організовано конкурс краси і таланту «Міс та містер Університет Запоріжжя-2008». Організаторами заходу виступили Комітет у справах сім’ї, молоді та спорту Запорізької міськради та модельне агентство «Діва».

Гарним нововведенням цьогорічного конкурсу стало те, що тепер у ньому змагалися не тільки дівчата. На подіум вийшли і представники сильної статі, що суттєво додало заходу колориту.
Традиційно за перемогу боролися студенти зі всіх ВНЗ Запоріжжя. Проходило дійство у кілька етапів. На початку учасники з’явилися перед глядачами у національних костюмах. Завдяки відповідному музичному супроводу дефіле вийшло доволі патріотичним. До того ж, у рамках цього ж виходу учасники виконали невеличку танцювальну композицію, показавши майстерність виконувати народні танці. Постановником цього дефіле була директор модельного агентства «Діва» Тетяна Астахова.
Знову танцювати довелося претендентам на звання «Міс» та «Містер» і у другому конкурсі, адже його назва говорить сама за себе «Танцювальна постановка». Тут учасники показували свою грацію, вміння синхронно рухатися під музику та відчуття ритму.
Далі студентам необхідно було продемонструвати свої ораторські здібності і прорекламувати тижневик «Телескоп» (партнер конкурсу). За найкращу рекламу можна було отримати номінацію «Містер гарний настрій» від головного редактора видання.
Найяскравішим виявився вихід у купальниках. Але дівчат у глядацькій залі очікувало справжнє розчарування, адже хлопці на сцену у подібних костюмах не виходили і взагалі дане дефіле було заплановано організаторами тільки для претенденток на звання «Міс».
Завершилося дійство вечірнім раутом, на якому дівчата з’явилися у шикарних сукнях, а хлопці - в елегантних костюмах. По закінченні конкурсної програми абсолютно усі учасники отримали безліч призів від спонсорів: Запорізького ювелірного заводу «Золотой век», мережі магазинів «Центр ювелір» та офіційної компанії «Ост-Вест».
Звичайно ж, серед переможців було багато представників ЗНУ. Так, Анастасія Кисельова отримала номінацію «Міс талант», а Катерина Щуренко стала «Міс денс». Іван Букало (юридичний факультет) завоював перемогу одразу у двох номінаціях «Містер талант» та «Містер Запорізька Січ». Андрій Крупкін (факультет соціології та управління) став переможцем тричі, отримавши номінації «Містер гарний настрій», «Містер денс» та «Містер дружба».
А студент факультету соціології та управління Антон Пшеничний отримав головну нагороду конкурсу, адже став «Містером Університет Запоріжжя 2008»! «Віце-містером Університет Запоріжжя 2008» став Дмитро Станько (КНУКіІ).
Серед дівчат титул «Міс університет Запоріжжя 2008» здобула Лілія Баранник (ЗНТУ), а «Віце-міс» стала Вікторія Батманова (ЗНТУ).
Нам же залишається тільки привітати студентів ЗНУ з такими гарними результатами та дізнатися про їхні власні враження від участі у конкурсі.

Артем Пшеничний : «Мої враженя від участі у конкурсі тільки позитивні! Я не розраховував бути переможцем (хоча був достатньо впевненим у собі), пріоритетною була сама участь! І хоча учасників серед хлопців було й не так багато, конкуренція все одно була достатньо жорсткою. Ще я пишаюся тим, що цього року представники саме нашого університету показали себе якнайкраще. Особливо у конкурсі талантів. Фактично ми й забезпечили гарну програму на конкурсі».

Іван Букало: «Конкурс був доволі цікавим. Завдяки йому у мене з’явилося багато нових друзів, я познайомився із багатьма чарівними дівчатами та отримав запрошення займатися у школі моделей. Та найцікавішим у цьому конкурсі для мене стала підготовка до нього. Адже усі учасники створили дуже гарний колектив, тому на репетиціях, окрім всього ми ще й добре проводили час: сміялися, розмовляли, грали у баскетбол. Ще більше нам пощастило і з організаторами, адже за час підготовки вони стали нам як рідні. Багато чому навчили і, я сподіваюся, ще навчать. Я вдячний цьому конкурсу за те, що він відкрив мені нові істини, допоміг зрозуміти, що мені є до чого прагнути ».

Андрій Крупкін: «Все було просто незабутньо. Нові враження, нові знайомства, новий вид діяльності! Мені було доволі цікаво, адже нас вчили як правильно ходити по подіуму. Хоча, все це було безрезультатно, адже на самому конкурсі всі про це забули і ходили як виходило. Найкращим у моєму виступі на цьому конкурсі стала моя група підтримки! Кожного разу, коли я з’являвся на сцені музику заглушували гучні крики мого прізвища. На мене навіть інші учасники дивилися косо, адже в мене була найкраща підтримка. І я їм дуже вдячний! Я вважаю, що у цьому конкурсі я переміг, але титул «Містера» віддали моєму другу Антону Пшеничному! Через що зовсім не жалкую. Я ж отримав аж три титули! А отримав дуже класний приз від спонсорів – тест драв BMW X6. Тому, що заповнюючи анкету, у графі «Ваші мрії» я написав: «Хочу зустріти свою єдину і неповторну… бажано машину!»

Анастасія Кисильова: «Участь у конкурсі «Місс Університет» мене дуже зацікавила. Але мене трохи смутило те, що цей конкурс був більш модельним, аніж студентським. Тому деяким дівчатам, які не були професійними моделями, було складно освоїти мистецтво дефіле і впевненно триматись на подіумі. Найбільш яскравим своїм виступом вважаю номер, який я виконала на конкурсі талантів. Я вирішила запалити усіх, в буквальному розумінні. В мене був феєричний і яскравий танок із вогнем, фейєрверками і факелами. І хоча було важко підтримувати високий темп танцю і не спалити і оточуючих, все вийшло просто неперевершено! У цілому все, що відбувалося на цьому конкурсі мені сподобалося. А особливо, його учасники і учасниці. Адже всі вони, окрім того, що мають приємну зовнішність, є ще й цікавими співрозмовники, оригінальні та напрочуд розумні особистості».

Юлія ЧЕРНЕТА

Схожі новини