Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Інженерному інституту реалізують програму поглибленого виробничого навчання і стажування студентів «Praktyka Рolska»

В Інженерному інституту реалізують програму поглибленого виробничого навчання і стажування студентів «Praktyka Рolska»

В Інженерному інституту реалізують програму поглибленого виробничого навчання і стажування студентів «Praktyka Рolska»
05.03.2019 15:47 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут Відділ міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами міжнародна діяльність проект «Навчання і стажування без кордонів»

Нещодавно Інженерний інститут ЗНУ відвідав координатор міжнародних проектів Всеукраїнського центру освітнього консультування АПОС України, керівник проекту «Навчання і стажування без кордонів» Андрій Малецький.

Андрій Миколайович звернувся до керівництва вишу з пропозицією про спільну реалізацію освітнього проекту – програми поглибленого виробничого навчання студентів «Praktyka Рolska».

Головною метою проекту є вивчення студентами сучасних методів і технологій у відповідній галузі на потужностях провідних компаній світових брендів на всій території Польщі та надання молодим фахівцям можливості потужного кар'єрного старту у компанії світового бренду.

Варто зазначити, що програма дозволяє оптимізувати баланс аудиторної і практичної складових освітнього процесу та якісно підвищити професійні характеристики і компетенції випускника. Загалом участь у програмі дає можливість студентам стати фінансово незалежними, удосконалити знання польської мови та отримати сертифікат про стажування в компанії світового бренду.

Більше інформації можна дізнатися за покликаннями:

-   лист до ЗВО із пропозиціями приєднатися до освітнього проекту «Навчання і стажування без кордонів»:list_do_zvo___z_propozits__yami_pri__dnatisya_do_osv__tn__ogo_proektu____navchannya____stazhuvannya_bez_kordon__v___.pdf

 

- пропозиція про спільну реалізацію проекту «Навчання і стажування без кордонів»:

propozits__ya_pro_sp__l__nu_real__zats__yu_proektu____navchannya____stazhuvannya_bez_kordon__v___.pdf

-  презентація освітнього проекту «Навчання і стажування без кордонів»:

propozits__ya_pro_sp__l__nu_real__zats__yu_proektu____navchannya____stazhuvannya_bez_kordon__v___.pdf

 

Відділ міжнародних зв’язків

та роботи з іноземними студентами

 

Схожі новини