Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Ільїн Сергій Віталійович

Ільїн Сергій Віталійович

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра теплоенергетики та гідроенергетики

Кандидат технічних наук, доцент кафедри

Дисципліни

  • Опалення та вентиляція
  • Використання вторинних енергоресурсів

Розклад консультацій

  • Вівторок 10:00-11:00
  • Четвер 13:00-14:00

Біографія

Ільїн Сергій Віталійович у 2009 році закінчив факультет енергетики та енергозбереження Запорізької державної інженерної академії і отримав диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Теплоенергетика». З 2009 року по 2012 рік навчався з відривом від виробництва в аспірантурі при кафедрі теплоенергетики Запорізької державної інженерної академії за спеціальністю 05.14.06 – технічна теплофізика та промислова теплоенергетика. З 2012 року працював на посаді асистента та старшого викладача кафедри теплоенергетики. У 2013 році захистив кандидатську дисертацію у спеціалізованій Вченій раді К 09.052.01 при Дніпродзержинському державному технічномуніверситеті за спеціальністю 05.14.06 технічна теплофізика та промислова теплоенергетика. В 2019 році отримав вчене звання доцента кафедри теплоенергетики та гідроенергетики. З жовтня 2017 року і до грудня 2018 року виконував обов’язки заступника декана з навчальної роботи факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій Запорізької державної інженерної академії. При підготовці кандидатської дисертації Ільїн С.В. був одним з виконавців держбюджетної теми науково-дослідної роботи ЗДІА № 6 – 1Д/2012 (№ державної реєстрації 0111U010482) В 2017-2019 роках Ільїн С.В. був відповідальним виконавцем науково-технічної розробки 8-1Д/2017 «Формування теплофізичних властивостей елементів конструкції теплового захисту енергетичного обладнання шляхом створення прогнозованих пористих структур для промисловості України» 0117U006455.

В 2015-2017 роках брав участь в проєкті «Ресурсоефективне та більш чисте виробництво» за підтримкою Організації Об'єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) і має сертифікат «Впровадження ресурсоефективного і більш чистого виробництва на підприємствах за методикою ЮНІДО з РЕЧВ». Даний проєкт фінансується урядом Швейцарії та Австрії. Ільїн Сергій Віталійович був організатором створення системи професійної атестації осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності в Запорізькому регіоні. З липня 2018 року Ільїна С.В. призначено Головою Атестаційної комісії осіб, які планують приймати участь в енергетичній сертифікації будівель. Ільїн С.В. був керівником експертної групи, яка розробляла освітньо-професійну програму для підготовки осіб, які планують приймати участь в енергетичній сертифікації будівель.

В 2019 – 2021 роках Ільїн С.В. був членом тематичної робочої підгрупи Департаменту розвитку промисловості та інфраструктури Запорізької ОДА для розробки Проєкту стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року та Плану дій на 2021-2023 роки для його реалізації.

У 2018 році Ільїн С.В. підвищив свій рівень знань з англійської мови і отримав міжнародний сертифікат, що підтверджує знання англійської мови на рівні В2 (Upper-Intermediate).

Наукова робота

Коло наукових інтересів: підвищення енергетичної ефективності будівель, вдосконалення систем централізованого теплопостачання.

Основні результати науково-педагогічної діяльності Ільїна С.В. викладені в 21 праці наукового та 5 навчально-методичного характеру.

Бере активну участь у міжнародних науково-технічних конференціях та практичних семінарах з питань енергозбереження. Був неодноразово нагороджений почесними грамотами міської та обласної влади.

З 2017 року Ільїн С.В. є відповідальним виконавцем науково-технічної розробки 8-1Д/2017 «Формування теплофізичних властивостей елементів конструкції теплового захисту енергетичного обладнання шляхом створення прогнозованих пористих структур для промисловості України» 0117U006455.

У 2017 році Ільїн С.В. взяв участь у обласному конкурсі для обдарованої молоді у галузі науки, де посів ІІІ місце.

Є науковим керівником аспірантки кафедри теплоенергетики та гідроенергетики.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Ільїн Сергій Віталійович