Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики відбулися загальні збори студентів та викладачів

На факультеті журналістики відбулися загальні збори студентів та викладачів

На факультеті журналістики відбулися загальні збори студентів та викладачів
07.03.2019 09:02 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики міжнародна діяльність збори свято

П’ятого березня спільнота факультету журналістики зібралася у актовій залі навчального корпусу № 2 для обговорення поточних справ, пов'язаних з навчальним та виховними процесами. На початку зустрічі декан Віктор Костюк і заступник декана з міжнародної діяльності Катерина Сіріньок-Долгарьова розказали присутнім про своє стажування у Великобританії у межах грантової програми, орієнтованої на покращення рівня журналістської освіти. Також вони окреслили перспективи залучення до процесу її реформування студентства журфаку.

Далі заступник декана з виховної роботи Анастасія Кондрико ознайомила присутніх із цьогорічними умовами конкурсу на Національну премію «Media etc.». Вона розрахована на мас-медійників, знавців економічної галузі, журналістів й аналітиків й ініційована громадськими організаціями «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо».

Друга частина зустрічі стала цілковитою несподіванкою для жіночої половини факультету: за ініціативи декана чоловіки влаштували цілий концерт на честь свята Весни. У програмі були й жарти, і пісні, і вірші (автором одного з них став старійшина факультету – викладач Юрій Ботнер), і танці, й тематичне відео, і веселий інтерактив від ведучих – студентів Віктора Посунька та Данила Тіщенка.

Протягом концерту зі сцени лунали теплі слова та щирі привітання, а вдячна аудиторія підтримувала артистів гучними оплесками. Факультет журналістики вкотре довів, що він – велика дружна родина, яку поєднує не лише освітній процес.

 

Факультет журналістики 

 

Схожі новини