Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Інженерного інституту та Металургійного коледжу ЗНУ взяли участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з металургії

Студенти Інженерного інституту та Металургійного коледжу ЗНУ взяли участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з металургії

Студенти Інженерного інституту та Металургійного коледжу ЗНУ взяли участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з металургії
11.03.2019 17:07 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ Інженерний інститут факультет металургії Металургійний коледж ЗНУ наукова діяльність молода наука олімпіада

Нещодавно на кафедрі металургії Інженерного інституту Запорізького національного університету пройшов 1 етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Металургія чорних металів» зі спеціальності 136 «Металургія».

Участь у змаганнях взяли студенти,  які не лише добре навчаються, а й активно займаються науковою діяльністю. Випробувати свої сили прийшли 23 учасники, серед яких 17 навчаються на факультеті металургії Інженерного інституту, а 6 – у Металургійному коледжі ЗНУ (спеціалізація «Виробництво сталі і феросплавів»).

Журі, до складу якого увійшли декан факультету металургії Румянцев В.Р., доценти Воденнікова О.С. та Воляр Р.М., визначило переможців.

1 та 3 місця посіли студенти, що є активними учасниками студентської групи, які під керівництвом доцента Воденнікової О.С. займаються проблемами сучасних технології підвищення ефективності виплавки та обробки чорних металів та сплавів. А саме, Заіченко Володимир, студент гр. МЕТ-15-1бд, – І місце та Щербина Тетяна, студентка гр. МЕТ-15-1бд, – ІІІ місце.

2 місце виборов Красса Олександр, студент гр. МЕТ-18-2мд, голова студентської групи, яка під керівництвом доцента Воляра Р.М. вивчає проблеми технологічних особливостей виробництва кольорових металів.

Попереду участь у ІІ етапі олімпіади, котрий відбудеться в Національній металургійній академії України м. Дніпро. Бажаємо нашим переможцям подальших успіхів і перемог.

Факультет металургії дякує за допомогу у підготовці та проведенні олімпіади заступнику декану з навчальної роботи Мосейко Ю.В., директору Запорізького металургійного коледжу ЗНУ Тютюнник Л.М. та завідуючу металургійного відділення коледжу Середенко Ю.Г.

 

Воденнікова О.С.,

доцент кафедри металургії

 

Схожі новини